Zamknij

Przykry widok z udziałem motocyklisty obok znanej restauracji. Na miejscu wszystkie służby

19:36, 02.08.2018 Aktualizacja: 11:58, 03.08.2018
Skomentuj Fot. Screen Fot. Screen

W czwartek (02.08) w Ostaszewie (gm. Łysomice) doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że na skrzyżowaniu doszło do wypadku z udziałem osobowego mercedesa i motocyklisty. 23-latek kierujący jednośladem trafił do szpitala. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

 Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że kierująca osobowym mercedesem 37-latka jadąc drogą wojewódzką nr 499 od strony Sławkowa na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 91 skręcała w lewo.

Podczas wykonywania tego manewru zderzyła się z motocyklistą jadącym drogą krajową w kierunku Gdańska. 23-letni kierowca jednośladu trafił do szpitala. Mundurowi ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Czekamy na Wasze sygnały. 

[ALERT]1533231563584[/ALERT]

(MM)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(5)

janekjanek

1 2

Przepraszam, przy jakiej restauracji? Znanej?? O k. U. R w a. Was już całkiem p. O j. W ba l o.

22:31, 02.08.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Uspokoisz sieUspokoisz sie

1 0

Uspokoisz się?

23:06, 02.08.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdasAdas

1 0

Znanej w śród tubylców ha ha ha.

12:41, 04.08.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zderzenie samochodu Zderzenie samochodu

0 0

A pan piszący widział kiedyś samochód bez motoru?
A wie jaka jest różnica między motorem i motocyklem?

13:53, 04.08.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TyTy

0 0

Pszestan

14:32, 04.08.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Są wyniki sekcji zwłok 24-letniej Klaudii

Obrońców tego brudasa z Wenezueli już dziś powinno przerabiać się na popiół lub mydło, to potencjalni mordercy lub gwałciciele a świat z takiego brudu należy oczyszczać. Najlepiej w 1000 stopniach Celsjusza, bo tam nie przeżyje nawet żadna bakteria

***** LEWACTWO

03:27, 2025-07-03

Z piekła slumsów do aresztu w Toruniu. Kim jest?

Mógł śmieć zdechnąć w tych slamsach albo ta czarna su ka mogła go psom rzucić jak go wydaliła z siebie. Nie wazcie sie wybielać i usprawiedliwiać te czarne goovno zasługuje na 10 razy tyle ran nożem które Klaudii zadał a potem smiecie na sznur az kosci zbieleja i jego truchlo do ziemi nigdy niech nie trafi tylko noech psy dzikie go zjedzą i wys.. ją Na tyle zasluguje. Klaudia byla Polką mądrą zdolną i piękną robiła doktorat na UMK a teraz te zwierzę ją zadzgało kilkudziesięcioma ciosami nozem i wydlubalo oczy. Jak ktoś pod celą ma możliwość ku.. wa załatwcie to jak trzeba na tygrysie

Benkartydd

22:28, 2025-07-02

Są wyniki sekcji zwłok 24-letniej Klaudii

Lepiej Zamknij mo rdę kablu je..y to jedyna kara na to ścierwo szkoda że ciebie ten zwierzak nie spotkał zamiast klaudii nawet by mi żal takich paprochów nie bylo. Wypie..j do kongo z malpami bujać po palmach A my sobie tu uporządkujemy sprawy tak jak należy od dawna

Kuklińskii

22:13, 2025-07-02

Z piekła slumsów do aresztu w Toruniu. Kim jest?

To całe wasze Schengen - srengen, to mit. Kiedyś, żeby ktoś z biednego kraju chciał się dostać na tzw. Zachód, musiał udowodnić, że ma środki na utrzymanie podczas pobytu, lub otrzymać zaproszenie od kogoś z kraju docelowego, zapewniające, że pozostaje na jego utrzymaniu. Teraz byle łach wjedzie gdziekolwiek przez dziurawą granicę Unii i nikt już nie wie dokąd się udał. Polityka azylowa jest taka, że nie istnieje. Azyl powinien dostać tylko taki osobni, co udowodni, że w kraju zamieszkania jest prześladowany ze względu na poglądy, lub jest bezpośrednio zagrożony śmiercią.

Stary Porządek Świat

21:16, 2025-07-02

0%