Zamknij
REKLAMA

Ten 24-latek z gm. Czernikowo k. Torunia robił to z zimną krwią. W końcu go złapali!

14:27, 31.07.2020 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj
Fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Ten 24-latek z gm. Czernikowo k. Torunia robił to z zimną krwią. W końcu go złapali!

Kradł w gminie Czernikowo co tylko nawinęło mu się w rękę, głośnik, odtwarzacz, przęsła ogrodzeniowe, paliwo. Wczoraj z ust policjantów usłyszał 4 zarzuty dokonanych kradzieży. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

Policjanci z Komisariat Policji w Dobrzejewicach ogłosili zarzut 24 -latkowi pochodzącemu z gminy Czernikowo. Okazało się, że mężczyzna stoi za kilkoma kradzieżami, do których doszło na terenie tamtejszej gminy.

Pierwsze zgłoszenie wpłynęło 20 maja tego roku. W  Zimnym Zdroju doszło do kradzieży z niezamkniętego fiata ducato. Zginął wtedy portfel z pieniędzmi oraz elektronarzędzia.  

Kilka dni później w Czernikowie z niezamkniętego audi zginął radioodtwarzacz, głośnik oraz narzędzia. Pod koniec miesiąca, sprawca skradł z terenu budowy w Kiełpinach kilkanaście przęseł ogrodzeniowych. W dniu 20 lipca tego roku  policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie.

To z kolei  pochodziło z Witowęża. Sprawca ukradł  m.in. kilkadziesiąt litrów paliwa z koparko- ładowarki zaparkowanej w tej miejscowości, akumulatory  hydrauliczne oraz olej hydruliczny.  

Dla policjantów z  dobrzejewickiego komisariatu stało się jasne, że złodziej  jeździ po całym terenie i wykorzystuje okazję, aby ukraść coś co nawinie mu się tylko w rękę. Każdy ślad pozostawiony przez sprawcę na miejscu przybliżał policjantów do złodzieja.

Wytypował go dzielnicowy z tamtejszej jednostki, który ma pod opieką gminę Obrowo. Wczoraj dzielnicowy wraz z policjantami kryminalnymi zatrzymali tego mężczyznę w jego domu. O pomyłce nie było mowy. Tego samego dnia z  ust śledczych usłyszał cztery zarzuty kradzieży. Grozi mu za do 5 lat więzienia.

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MorfeuszMorfeusz

2 0

Super ze gnide zlapali Do paki z nim Niech teraz na celi starym grypserom pierze majtole i skarpety i Won z nim z czernikowa !!! 23:56, 31.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA