Zamknij
REKLAMA

Wybierasz się może na plażę do Zalesia k. Torunia? Koniecznie to przeczytaj!

07:05, 12.06.2021 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Ośrodek wypoczynkowy Zalesie - Plaża Główna k. Torunia/Facebook
REKLAMA

Wybierasz się może na plażę do Zalesia k. Torunia? Koniecznie to przeczytaj!

Ośrodek wypoczynkowy w Zalesiu pod Toruniem opublikował kolka dni temu w swoich mediach społecznościowych interesujący post. Jaki? Chodzi o słynne już w całej Polsce... lody "Ekipy". 

Post cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony internautów. Pojawiło się pod nim aż 170 reakcji i kilkanaście komentarzy. O co konkretnie chodziło?

O słynne już w całej Polsce lody "Ekipy", które trafiły również do ośrodka w Zalesiu, gdzie plażowicze mogą je nabyć. Wiadomo, że przez jakiś czas był problem z dostępnością tych lodów w wielu sklepach w kraju. Do Zalesia jednak dotarły! 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Błagam o pomoc Błagam o pomoc

0 0

Nie mam już wyjścia ... zanim opowiem... chciałabym przeprosić za
ten komentarz mam nadzieję, że nikogo nie
obrażam w ten sposób bo wiem, że to nie jest
miejsce na to wszystko. Ciężko mi pisać o
swoich problemach, każdy ma swoje własne.
Jednak już nie wiem co robić, nie mam już
wyjścia. Mój Synek jest dla mnie moim całym światem, moim Życiem. Niespełna miesiąc temu Straciłam Pracę na redukcji etatów skutek pandemii… Zostałam bez środków do życia. Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale stanęłam na dnie. Nie mam pieniędzy na codzienne życie. Dwa dni temu Syn poprosił abym kupiła mu gazetę Minerały Świata, zabrakło mi 0,31 gr w kiosku. Tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to odrazu doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach. Na nic się to nie zdało. Syn siedział na ławce i jak podeszłam do Niego bez Gazetki powiedział tylko: Chodź mamuś nazbieramy kamyków pod blokiem. Nigdy nie zapomnę jego Oczu. Wtedy zdałam sobiesprawę, że jak mi ktoś nie pomoże to sama nie dam sobie rady. Jestem zdrowa, ręce garną się mi do pracy tylko, nie mam gdzie.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać, ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić. Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji. Pracowałam,starczało na mieszkanie i skromne życie, Synek Nigdy nie chodził
Głodny, byle Tylko mój Skarb miał wszystko
co potrzeba. Nocami płaczę bo już nie daje rady,ta sytuacja Mnie Przerasta, jestem załamana, czuję, że zawodzę jako matka. Jeśli jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę pomóc, będę Wdzięczna do końca swojego życia. Każdy gest jest dla nas wielką pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca, Życzę Wszystkim spokojnej poniedziałkowej nocy, Ola z Torunia.
SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu
34 9511 0000 0000 5461 3000 0010
Nasz Adres Zamieszkania i Zameldowania:
87-100 Toruń
ul. Kosynierów Kościuszkowskich 5/7,
04:08, 21.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%