Zamknij
REKLAMA

997: pedofil z regionu pójdzie siedzieć! Jego czyny były brutalne!

10:57, 13.11.2019 | FD
Skomentuj fot. deposit photos
REKLAMA

997: pedofil z regionu pójdzie siedzieć! Jego czyny były brutalne! 

997: mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego mogą spać spokojniej! Marek M., znany pedofil z Bydgoszczy będzie odsiadywał karę 25-lat pozbawienia wolności, a następnie trafi do "ośrodka dla bestii". Zdecydował o tym gdański sąd.

M. dokonywał brutalnych i okropnych zbrodni na dzieciach. Najpierw je odurzał, a następnie wykorzystywał na różne sposoby. Był znany w regionie jako pracownik rozgłośni radiowych, organizator wielu imprez charytatywnych i działacz na rzecz dzieci. Organizował też wyjazdy integracyjne dla swoich podopiecznych. 

Gwałciciel i pedofil działał w latach 2015-2016. Śledczy potwierdzili, że jego ofiarami jest siedmiu chłopców i jedna dziewczynka w wieku od 6 do 12 lat. Prokuratorzy prowadzący sprawę do aktu oskarżenia dodali również dzieci, których tożsamości nie udało się ustalić. Choć dzieci nie pamiętały nic z całego zajścia, to Marek M. sam wykonał dowody swojej zbrodni w postaci zdjęć przedstawiających m.in. stosunek seksualny. 

Teraz sąd w Gdańsku skazał go na 25 lat pozbawienia wolności (z późniejszym zamknięciem w specjalnym ośrodku). Wyrok jest prawomocny.

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ANNAMARIA ANNAMARIA

4 1

NOWA KADENCJA SEJMU POWINNA SIE OSTRO WŻIĄŚĆ ZA TYCH PEDOFILÓW ZBUDOWAĆ OKRĄGLAK NA WYGNANOWIE Z DALA OD LUDZI I CIEZKIE PRACE O SUCHYM CHLEBIE I WODZIE 11:35, 13.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA