Zamknij
REKLAMA

Toruń: dzieci z regionu mogą wziąć udział w konkursie plastycznym

12:20, 07.10.2019 | AJ
Skomentuj
Foto. deposit photo
REKLAMA

Toruń: dzieci z regionu mogą wziąć udział w konkursie plastycznym

Jak co roku jesienią starostwo powiatowe zaprasza dzieci i młodzież powiatu toruńskiego do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym z cyklu „Mieszkam w ciekawym miejscu”.

Proponując temat każdego roku urzędnicy starają się zachęcić do spojrzenia na nasz powiat z innej strony i za każdym razem dzieci udowadniają, że powiat toruński jest interesujący!

Tegoroczny motyw przewodni „Mój powiat widzę tak…” daje duże pole do popisu i możliwość uruchomienia wyobraźni. Urzędnicy chcą, aby na przygotowanych przez nich kartkach z konturem mapy powiatu młodzi plastycy spróbowali wyrazić jak widzą miejsce, w którym mieszkają, chodzą do szkoły, bawią się, odpoczywają i dorastają – z czym im się kojarzy cały powiat lub jakieś konkretne miejsce na mapie.

Profesorowie z Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu wyłonią zwycięskie prace w trzech przedziałach wiekowych: dla uczniów klas 0-III, IV-VI oraz VII-VIII szkół podstawowych. Zwycięskie i wyróżnione prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej. Nagrody otrzymają zarówno zwycięzcy, jak i najbardziej aktywne placówki oraz opiekunowie. Konkurs rozpoczyna się 7 października 2019 r. Na prace, nadesłane pocztą lub dostarczone bezpośrednio do Starostwa Powiatowego, urzędnicy czekają do 8 listopada 2019 r.

[ALERT]1570443601733[/ALERT]

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA