Fotorelacje

Zamknij
08:27, 12.02.2025

Na drodze krajowej w pobliżu Torunia doszło do wypadku, w którym ucierpiały dwie osoby. Na miejscu pracowały służby ratunkowe.

[ALERT]1739345478726[/ALERT]

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek (11 lutego) około godziny 13:27 na drodze krajowej nr 91. W miejscowości Browina w gminie Chełmża w powiecie toruńskim zderzyły się dwie osobówki: citroen i skoda.

Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby ratunkowe, które zabezpieczyły teren i udzieliły pomocy poszkodowanym. Dwie osoby zostały zabrane przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala na dalsze badania.

Akcja strażaków i ratowników

W działaniach brały udział jednostki straży pożarnej: JRG w Chełmży i OSP KSRG Kończewice.. Strażacy zabezpieczyli pojazdy oraz pomagali ratownikom w udzielaniu pierwszej pomocy.

Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Służby wyjaśniają okoliczności zdarzenia i ustalają, kto ponosi winę za kolizję.

Na razie nie wiadomo, w jakim stanie są osoby poszkodowane. Więcej informacji wkrótce.

Zobacz także:

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Turniej Pocieszenia XTB w Toruniu
zobacz fotorelację
Groźnie na Łyskowskiego w Toruniu
zobacz fotorelację
Protest ostrzegawczy w ZUS
zobacz fotorelację
Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego
zobacz fotorelację
Dwa auta rozbite na ruchliwej ulicy
zobacz fotorelację
"Marsz Bezpieczeństwa"
zobacz fotorelację
MotoDziaranie w Toruniu
zobacz fotorelację
VI Piknik Militarny w Muzeum Twierdzy Toruń
zobacz fotorelację
Zawody w monopłetwach w Aqua Toruń
zobacz fotorelację
Piknik ,,Wymienialnia tradycji"
zobacz fotorelację