Zamknij
REKLAMA

Niedźwiedzie w lasach w pobliżu Torunia? Leśnicy wyjaśniają!

Adam Jóźwiak Adam Jóźwiak 16.00, 30.09.2022 A.J.
Skomentuj fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Ta wiadomość zaskoczyła, a zarazem zdziwiła wiele osób nie tylko z Torunia, ale również z całego kujawsko-pomorskiego. Kilka dni temu pojawiły się informacje o niedźwiedziach w lasach w naszym województwie.

Do tej pory słyszeliśmy, że w lasach w naszym województwie spotkać można łosie, dziki, a nawet wilki, ale o niedźwiedziach nikt nie słyszał i nikt ich nie widział. Wielu mieszkańców regionu zdziwiły więc kartki rozwieszane w lasach w ostrzeżeniami. 

Leśnicy wyjaśniają 

Wiadomość o niedźwiedziach na Kujawach i Pomorzu zaniepokoiła wielu mieszkańców Torunia i regionu. Okazuje się jednak, że nie ma się czego bać. Pracownicy lasów dementują te informacje i podkreślają, że nie są ich autorami.

- Informujemy wszem i wobec, że autorami tych karteczek rozwieszanych na drzewach nie jest Nadleśnictwo Szubin, chociaż ich wygląd to sugeruje. Nic nie wiemy o tym, żeby niedźwiedzie pojawiły się w naszych lasach.

- piszą na swoim fanpagu.

 

Internauci komentują

Swoją teorię w tej sprawie mają internauci, którzy jak zwykle nie zawiedli. Jedni piszą, że "Grzybiarze znaleźli patent na ograniczenie konkurencji", inni dodają, że "Niedźwiedź rzucił to wszystko i wyjechał z Bieszczad, na północ".

Pół żartem, pół serio nadleśnictwo informuje, że gdy tylko niedźwiedzie pojawią się w lasach w regionie, mieszkańcy zostaną o tym poinformowani.

 

Zobacz także:

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

dewiant Abduldewiant Abdul

1 1

ciekawe jak by to było z niedźwiedziem 16:47, 30.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%