6 grudnia o godz. 19:00 w Toruniu w CKK Jordanki odbędzie się koncert Jamali - ukraińskiej gwiazdy, zwyciężczyni Eurowizji. Artystka wystąpi podczas XVIII Koncertu Fundacji Platon im. Kuby Rumińskiego.XVIII Koncert Fundacji Platon im. Kuby Rumińskiego będzie dedykowany ukraińskiej społeczności, która mieszka w naszym regionie.
Jesteśmy pewni, że i dla ukraińskich, i dla polskich miłośników muzyki będzie to niezapomniane wydarzenie.Obywatele Ukrainy mogą zgłaszać się po bezpłatne zaproszenia do Toruńskiego Sztabu Pomocy Ukrainie przy ul. Tadeusza Kościuszki 23/1, nr tel.: 697 314 981, e-mail: [email protected].
Bilety w cenie 60 zł do kupienia w kasie CKK Jordanki oraz na https://www.biletomat.pl/bilety/jamala-torun-12319/7 grudnia 2022 r. w CKK Jordanki odbędzie się także spotkanie z Jamalą - wstęp wolny - zapraszamy o godzinie 11:00.
Jamala jest laureatką Eurowizji w 2016 roku. Od początku inwazji Rosji na Ukrainę angażuje się w nagłaśnianie trudnej sytuacji Ukraińców, wystąpiła m.in. w Polsce podczas koncertu „Save Ukraine – #StopWar”, na gali rozdania nagród Wiktory i podczas finału wyborów Mister Supranational 2022. Uczestniczyła też w 13. edycji polskiego programu Dancing with the Stars.
Taniec z gwiazdami, a w trakcie udziału w programie wraz z Fundacją Polsat promowała zbiórkę pieniędzy na rzecz ofiar wojny w Ukrainie.Ukraińska piosenkarka wraz z rodziną musiała w dramatycznych okolicznościach opuścić ogarniętą wojną ojczyznę.
Kontynuuje walkę o wolność Ukrainy, występując w Europie i nawołując do solidarności z Kijowem. W czerwcu 2022 r. gościła na koncercie Pod Wspólnym Niebem w Toruniu - jej występ spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem.
Iwonka08:43, 30.11.2022
Czemu oni wejdą za darmo? Jestem biedną torunianką też chce za darmo wejść z dziećmi
stopUkrainizacjiPols09:20, 30.11.2022
a kiedy wystąpi Polka-nasza Rodaczka wnuczka Polaków repatriantów ze Wschodu ?
oczywiście Święte Krowy za pieniądze polskiego Podatnika - wstęp za darmo
DD T kłamie09:21, 30.11.2022
ta gazeta gadzinowa - to Fabryka Kłamstwa i tematów zastępczych
Ciekawski 09:26, 30.11.2022
A co niby jest problem skoro koncert to temat zastępczy?
🇵🇱10:34, 30.11.2022
Nawet jak bym mógł wejść za darmo to bym nie poszedł 🤮🇺🇦
UKrainiec11:29, 30.11.2022
Bo co? Boli, że Ukraina sobie radzi z KonfedeRUSSIĄ ruska onuco?
ghgggggggggggg11:59, 30.11.2022
tto nie chodż i nie jęcz Amen
🇵🇱12:10, 30.11.2022
Radzi sobie? Nauczyliście się już pisać po polsku czy ktoś za was pisze?
AntyUKR14:36, 30.11.2022
Czas skończyć z DARMOWYMI atrakcjami dla Ukraińców. Był czas znaleźć pracę- a jak się nie ma miedzi to się na dupie siedzi.
Polacy powinni zbojkotować ten występ skoro we własnym kraju traktowani są gorzej niż uchodźcy/ przesiedleńcy.
Ukraińcy do roboty albo WON! Rączki są od zarabiania a nie od wyciągania. Jakimi jesteście ludźmi, że gdy wasi rodacy walczą i giną - Wy na koncerty chodzicie.
SZACUNKU, POKORY i SKROMNOSCI się nauczcie, a jak nie to wracajcie do siebie.
Już biegnę po bilet.23:18, 30.11.2022
He,He ..Naciągacze socjalni,żebracy Europy za darmo a Paljaki po 60 płacić.Tacy my to bracia i siostry jak to mówi ich zielony tylko po to by doić nas na każdym kroku.Za darmo powinna śpiewać w podziękowaniu za głupotę Polaków.
Toruńska Pamięć Kres16:36, 05.12.2022
Wielka gwiazda banderowskiej sceny muzycznej Jamala:
Wnuczka ssmana jutro w Toruniu CK Jordanki zagra swój koncert laureatka Eurowizji Jamala. Artystka wsławiła się występem na neonazistowskim koncercie "banderstadt 2016" przebojem 1944 upamiętniającym wygnanie krymskim Tatarów przez Stalina. W tym jej dziadka
Ajjara Dżamaładinowa. Skrzętnie ukrywanym faktem medialnym jest udział jej dziadka w formacji ss w jednym z oddziałów krymskich tatarow, kolaboracja z hitlerem było głównym powodem do ich zesłania.
bandera TO BANDYTA!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Toruń otrzymał 225 mln zł z UE na rozwój komunikacji
Proponuję przeznaczyć te pieniądze na zwężenie wszystkich ulic!
pol
17:58, 2025-07-14
Usiłowanie zabójstwa w Chełmnie!
A Jeszcze tylko brakuje dopisać jednego faktu że żebrak z wukrainu lub neoobywatel pis i pinokia morawieckiego nie
Wiktorski
14:33, 2025-07-14
Ona już wie, co to walka. Torunianka w Tańcu z Gwiazda
Ona ma naprawdę jaja wystąpić w takim programie
Feninistka
14:19, 2025-07-14
Ona już wie, co to walka. Torunianka w Tańcu z Gwiazda
a zatańczy z facetem czy babką?
ciekawski LPG+
11:30, 2025-07-14
4 1
Bo nie masz paszportu ukr,peselu ukr,nie przekroczyłas granicy po 24.
A tak na serio bo jesteś Polakiem,tobie się nic nie należy masz robić na tych dziadów,przynosić dary i siedzieć cicho.