Zamknij
REKLAMA

Aktorka z mężem pochwaliła się wizytą w Toruniu. To ich rodzinne miasto!

Adam Jóźwiak Adam Jóźwiak 14.00, 01.10.2022 A.J.
Skomentuj fot. Facebook/Maciek Dowbor - profil oficjalny
REKLAMA

Bardzo znane w polskim show-biznesie małżeństwo celebrytów pojawiło się w Toruniu. Zdjęciami z wizyty pochwalili się w swoich mediach społecznościowych. Nie wszyscy wiedzą, że mimo, że poznali się w Warszawie to oboje pochodzą z Torunia. 

To jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Chodzi o pochodzącą z Torunia aktorkę Joannę Koroniewską -Dowbor i prezentera telewizyjnego Macieja Dowbora. 

[ZT]39792[/ZT]

Największą popularność przyniosła jej rola Małgosi w serialu "M jak miłość". Aktorka pracowała też w Teatrze Polskiego Radia. Prywatnie jest żoną prezentera Macieja Dowbora, z którym są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. 

W czwartek 29 września para pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z wizyty w Toruniu. Małżeństwo celebrytów odwiedziło m.in. starówkę i bulwar. Nie wszyscy wiedzą, że zarówno Joanna Koroniewska, jak jej mąż urodzili się w Toruniu. 

Joanna Koroniewska jest absolwentką Szkoły Podstawowej nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu oraz X Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu. W okresie szkolnym grała w toruńskim Spiętym Teatrze Spinaczy.

Z kolei Maciej Dowbor chodził w Toruniu do Szkoły Podstawowej nr 18. 

Czy śledzicie losy tego małżeństwa?

Zobacz także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%