Zamknij
REKLAMA

Toruń: Młyn Wiedzy z nową propozycją dla nauczycieli. Startuje...

10:53, 16.01.2020 | ddtorun.pl
REKLAMA
Skomentuj
Foto. Nadesłane

Toruń: Młyn Wiedzy z nową propozycją dla nauczycieli. Startuje...

W Centrum Innowacyjnej Edukacji rozpoczyna działalność „Klub Wychowawcy". W założeniu ma służyć wsparciem nauczycielom i wychowawcom w pracy z młodzieżą, a także pomóc w stosowaniu nowoczesnych metod edukacyjnych i wspomóc ich rozwój. 

Podczas spotkań, nauczyciele będą mogli spotkać się ze specjalistami z różnych dziedzin, wziąć udział w warsztatach tematycznych, przedyskutować metody praktykowane podczas codziennej pracy w szkole, a zwłaszcza na lekcjach wychowawczych. 

- Pierwsze spotkanie zaplanowano 17 lutego (poniedziałek) w godz. 18:00-20:00. Tematem przewodnim będzie stres, który jest nieodłącznym elementem pracy pedagogicznej. - Porozmawiamy o fizjologii stresu oraz zarządzaniu sytuacją stresową i czasem. Zaproponowane warsztaty zostały stworzone tak, aby dawały nauczycielom narzędzia do własnego użytku, by dbali o swój dobrostan psychiczny - mówi Marcin Centkowski, rzecznik Młyna Wiedzy.  

Dzięki zajęciom uczestnicy poznają narzędzia, które pomogą im zarządzać procesem grupowym w ich pracy z uczniami, jak również będą mogli je wykorzystać jako tematy lekcji wychowawczych. Warsztat poprowadzi doświadczona trenerka z wieloletnią praktyką pedagogiczną. 

W bezpłatnych zajęciach może uczestniczyć 30 osób. Rejestracja na spotkanie rozpoczyna się 20 stycznia i trwa do wyczerpania miejsc.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone