3 złote medale i jeden srebrny! Niesamowite sukcesy toruńskich zawodników na Mistrzostwach Europy

12:00, 14.06.2024 W.P
Skomentuj

W dniach 8-9 czerwca w Mysłowicach odbyły się Mistrzostwa Europy IMAF w Sztukach Walki, które przyniosły zawodnikom Klubu Kimura Toruń wiele powodów do dumy. Sportowcy z Torunia zdobyli łącznie cztery medale: trzy złote i jeden srebrny.

[FOTORELACJA]11070[/FOTORELACJA]

Radosław Brodzki został Mistrzem Europy w Kickboxingu Semi-Contact w kategorii senior +80 kg. Jego doskonała forma i determinacja zaowocowały zdobyciem złotego medalu.

Filip Brodowski również stanął na najwyższym stopniu podium, zdobywając tytuł Mistrza Europy w Kickboxingu Semi-Contact w kategorii kadet -65 kg.

To nie koniec sukcesów toruńskich zawodników. Wiktoria Tarnowska zdobyła złoty medal w konkurencji Karate Shobu Sanbon senior Open. W finale pokonała cięższą rywalkę z Belgii.

Karol Silarski, startując w wyższej kategorii wagowej, zdobył tytuł wicemistrza Europy w Kickboxingu Semi-Contact senior -80 kg. Mimo trudnych walk z cięższymi przeciwnikami udało mu się zdobyć srebrny medal.

Klub Kimura Toruń jest dofinansowany przez Wydział Sportu i Rekreacji Gminy Miasta Toruń