Zamknij
Ważne

"I jak hejterskie kur**. Zadowolone?". Ostre słowa sportowca z Torunia!

 09:20, 09.02.2023 Aktualizacja: 09:30, 09.02.2023
fot. archiwum fot. archiwum

Znany sportowiec z Torunia i właściciel federacji The WAR - Denis Załęcki znów wzbudził spore emocje. Tym razem w ostrych słowach odniósł się do śmierci Mateusza Murańskiego, czyli jednego z najpopularniejszych freak fighterów w kraju. Śmierć 29-latka poruszyła cały kraj. 

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Torunianina Denisa Załęckiego nikomu w naszym mieście nie trzeba przedstawiać. To założyciel organizacji THE WAR, oraz zawodnik organizacji High League.

Denis Załęcki jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, słynie z zaczepnego i ciętego języka. 

Kilka miesięcy temu przekonał się o tym sam Mariusz Pudzianowski, bo torunianin rzucił mu wyzwanie.

Denis Załęcki komentuje śmierć Mateusza Murańskiego 

- “I jak hejterskie kur** Zadowolone? Ubliżanie, poniżanie to dla was dziś chleb powszedni. Brak słów. Ogromne wyrazy współczucia dla bliskich. Trzymaj się Mateusz!”

– napisał na Instagramie.

Młody sportowiec nie żyje

Przypomnijmy, 29-latek zmarł w środę 8 lutego. Mateusz Murański wzbudzał spore emocje. Jedni Młodego Murana uwielbiali, inni mocno krytykowali. Przez to “Muran” często zmagał się z nieprzychylnymi jemu komentarzami.

Zobacz także:

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%