Zamknij

Tego jeszcze nie było. Ważenie pięściarzy na... meczu żużlowym!

09:00, 24.06.2022 | .
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Nadesłane/Depositphotos.com
REKLAMA

W weekend w Toruniu odbędzie się gala bokserska Polsat Boxing Promotions 8. Oficjalne ważenie zaplanowano podczas... żużlowych Derbów Pomorza na Motoarenie.

Nie minęły emocje po sobotniej gali KSW, a tymczasem Toruń szykuje się na kolejne, wielkie emocje związane ze sportami walki. W najbliższą sobotę (25 czerwca) w Toruniu odbędzie się gala Polsat Boxing Promotions.

Fani zgromadzeni na trybunach Areny Toruń zobaczą łącznie sześć pojedynków zawodowych. Dodatkową atrakcją będą występy muzycznych gwiazd. Tym razem ring w swoją muzyczną scenę zamieni między innymi wyrazisty raper młodego pokolenia oraz producent - Janusz Walczuk.

Swoją kolejną walkę zawodową stoczy m.in. Bartłomiej Przybyła. 23-letni pięściarz z Mysłowic w czasach amatorskich trzykrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski.

Boks to nie tylko ring

Tego jeszcze nie było! Oficjalna ceremonia ważenia przed galą Polsat Boxing Promotions 8, odbędzie się na żużlowej Motoarenie w czasie Derbów Pomorza, a więc na meczu Apatora Toruń z GKM-em Grudziądz.

- Fani sportu, którzy w piątek odwiedzą stadion przy ulicy Pera Jonssona 7 w Toruniu będą więc mogli obejrzeć dwa wydarzenia jednocześnie, a organizatorzy obydwu z nich przygotowali wyjątkowe niespodzianki. W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na sobotnią galę, podczas której odbędzie się sześć walk zawodowych, w tym ta o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze lekkiej

- informują organizatorzy.

Jak będzie można to obejrzeć?

To proste. Tradycją polskiego żużla jest to, że fani pojawiają się na stadionie nawet na półtorej godziny przed startem meczu. Zwykle ten dodatkowy czas upływa im na pogawędkach o formie klubu przy tradycyjnej kiełbasce z grilla serwowanej na trybunach.

- W piątek dodatkową atrakcją będzie spotkanie z bohaterami gali Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się 25 czerwca w Arenie Toruń. Oficjalna ceremonia ważenia przed galą rozpocznie się o godzinie 19:30, a więc pół godziny po otwarciu bram Motoareny. Fani w drodze na trybuny będą mogli z bliska obejrzeć uczestników sześciu walk zawodowych - dodają osoby odpowiedzialne za galę.

Po zakończeniu ceremonii ważenia pięściarze zakontraktowanymi na sobotnią galę, zasiądą na trybunach i będą kibicować żużlowcom z Torunia i Grudziądza.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%