Zamknij

Torunianin nie krył emocji po przegranej walce. "Spie***lałeś jak żaba!"

16:00, 23.06.2022 | A.J.
Skomentuj fot. screen/YT
REKLAMA

Wracamy do tematu wielkiej walki w ramach HIGH League 3 Extra. Zmierzyli się w niej Mateusz Kubiszyn i torunianin Denis Załęcki. Zobacz, co po pojedynku powiedział ten drugi.

O pojedynku dwóch fighterów pisaliśmy już kilka dni temu. Pierwotnie walka ta miała odbyć się 4 czerwca, ale została przełożona ze względów bezpieczeństwa. W trakcie gali High League 3 na trybunach doszło bowiem do zamieszek, które przerodziły się w regularną bitwę pomiędzy pseudokibicami Lechii Gdańsk i Elany Toruń.

To właśnie z tego powodu starcie obu zawodników odbyło się w poniedziałek (20 czerwca). Pojedynek był bardzo emocjonujący, nie brakowało kopnięć i obaleń. 

Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów Mateusz Kubiszyn pokonał Denisa Załęckiego. Niewykluczone, że dojdzie do rewanżowego starcia, którego bardzo chce pokonany.

Z grubej rury

Torunianin Denis Załęcki nie krył emocji tuż po zakończeniu pojedynku. Padły mocne słowa pod adresem rywala.

- Szacunek, wygrał lepszy i tyle w temacie. To zawodnik stójkowy, a bał się podjąć walki w stójce. Cały czas spie***lałeś jak żaba! Bałeś się podejmować walkę. Jak tak możesz… Mówiłeś, że będziemy się nap***dalać. Zabrakło mi doświadczenia i paliwa. Byłem dobrze przygotowany, ale muszę jeszcze popracować.

- powiedział torunianin.

Ostatecznie jednak podał rękę swojemu rywalowi.

- Jako człowieka za twoje zachowanie Cię nie szanuje dobrze o tym wiesz, ale pokazałeś charakter. Szkoda, że nie chciałeś bić się w stójce, uciekałeś, ale pokazałeś jaja. Biliśmy się także podam Ci sportową rękę, gratulacje.

- powiedział Denis Załęcki 

- Tak, już zeszły ze mnie wszystkie emocje. Już mnie śmieszył ten konflikt. Podałem mu rękę tylko i wyłącznie za sportową mocną walkę. Ogólnie podobało mi się to, że kurczę walczymy gość jest w ch*j dobrze przygotowany.

- dodał sportowiec z Torunia. 

Jak oceniacie zachowania Denisa Załęckiego?

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

AlAl

11 0

Za dużo koksu hehe dlatego zabrakło energii... 16:52, 23.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AsdfAsdf

6 2

Był mądrzejszy , wiedział już, że Cię pokonał więc po co miał wchodzić w kontakt , a że paliwa zabrakło żeby go dopaść 17:04, 23.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FighterFighter

7 0

Spotkało się 2 intelektualistów w ringu ;) 00:42, 24.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Lewobrzeze Lewobrzeze

6 0

Patole z Elany dostał w trąbę... Uciekał.jak po meczu.. 06:58, 24.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%