Zamknij

Pani adwokat z Torunia trzykrotną medalistką spartakiady. Co za fenomenalny występ

11.29, 14.09.2016 Michał Malinowski
Skomentuj Aleksandra Chołub wróciła ze Szczecina z trzema medalami Fot. Nadesłana
REKLAMA

Członek Kujawsko Pomorskiej Izby Adwokackiej w Toruniu, adwokat Aleksandra Chołub, zdobyła trzy medale (srebro w singlu, złoto w deblu i srebro w mikście) w tenisie stołowym podczas XXVII Spartakiadzie Prawników. To ogólnopolskie sportowe wydarzenie z udziałem ponad 500 prawników odbyło się w Szczecinie w dniach 7-11 września.

Spartakiada Prawników jest organizowana od 27 lat przez środowisko prawnicze. Przez cztery dni reprezentanci wszystkich zawodów prawniczych z 16 województw mieli możliwość rywalizacji w 97 konkurencjach

[ZT]5275[/ZT]

Adwokat Aleksandra Chołub z Kujawsko - Pomorskiej Izby Adwokackiej wywalczyła trzy medale: srebro w singlu w kategorii kobiet do lat 40, złoto w deblu i srebro w mikście (z aplikantem adwokackim Pawłem Zielińskim). Największym zainteresowaniem cieszył się turniej w mikście. W finale stanęły naprzeciwko siebie te same pary co przed rokiem na Spartakiadzie w Warszawie. Również w tym roku do wyłonienia najlepszego miksta Spartakiady w tenisie stołowym potrzebne było pięć setów. Triumfowali przeciwnicy z wynikiem 3:2. Szansa na rewanż w przyszłym roku na kolejnej spartakiadzie. 

- Spartakiada Prawników to największa w roku sportowa impreza wśród prawników. Uczestnicy podeszli do rywalizacji bardzo ambitnie. Bez profesjonalnego treningu nie było szans na dobry wynik. Technicznie do zawodów przygotowywał mnie utytułowany zawodnik i trener z Gdyni, Leszek Kucharski – mówi Aleksandra Chołub dla Dzień Dobry Toruń. 

Wśród uczestników byli prawnicy, którzy swoją dyscyplinę trenowali bądź nadal trenują wyczynowo. Mimo amatorskiego charakteru imprezy, rywalizacja stała na wysokim poziomie. Oprócz rywalizacji sportowej, odbył się też bal sportowca, na którym przeprowadzono aukcje. Dochód z aukcji zostanie przekazany na cele charytatywne

(Michał Malinowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%