Zamknij

Denis Załęcki nie jest faworytem walki z „Don Diego”

10:47, 07.05.2022 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Redakcja
REKLAMA

Denis Załęcki nie jest faworytem walki z „Don Diego”

W oczach bukmacherów, w zapowiadanym na początek czerwca niezwykle pasjonującym starciu Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem na gali HIGH League 3, faworytem jest „Don Diego”. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1,66 zł, natomiast w przypadku torunianina jest to 2,07 zł.

Walka pomiędzy oboma panami elektryzuje nie tylko świat frekaów, ale również zawodowych sportowców. Walka odbędzie się już 4 czerwca w Ergo Arenie.

Okazuje się, że w oczach bukmacherów faworytem tego starcia jest „Don Diego”, na zwycięstwo którego jest kurs 1,66 zł. Załęcki jest stawiany w roli underdoga. Kurs na jego triumf wynosi 2,07 zł.

Na tę chwilę ciężko jednoznacznie przewidzieć, kto może okazać się lepszy w tym starciu. Zarówno jeden jak i drugi zawodnik jest niezwykle bitny i pewny siebie. Za Załęckim przemawia na pewno siła ora waga. Z kolei Kubiszyn to trzykrotny mistrz świata w kickboxingu.

Jedno jest pewne, walka zapowiada się pasjonująco.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

HonorHonor

1 0

Widziałem ostatnio "Honor" w wykonaniu Pana Denisa na konferencji zapowiadającej jego przyszła walkę. Pan Denis "Honorowy" kibic, sportowiec walnął swojego ostatniego przeciwnika zachodząc go od tyłu. Hm ? Honorowe ? Walić z partyzanta od tyłu ? Plus jeszcze w towarzystwi. Słabe. 22:05, 08.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%