Dramatyczne chwile w czasie meczu toruńskich hokeistów. Trener nagle zasłabł

15:57, 16.10.2021 ddtorun.pl Aktualizacja: 15:59, 16.10.2021
Skomentuj Fot. Miłosz Zieliński Fot. Miłosz Zieliński

Do bardzo dramatycznych chwil doszło podczas piątkowego meczu pomiędzy Ciarko Sanok a KH Energa Toruń. W pierwszej tercji, po wzięciu przerwy na żądanie, nagle zasłabł trener drużyny gospodarzy Marek Ziętara. Jaki jest w tej chwili jego stan zdrowia?

Cała sytuacja miała miejsce w pierwszej tercji po trzech bramkach strzelonych przez zespół z Torunia. Marek Ziętara poprosił o czas i nagle zasłabł.

Jak informuje serwis hokej.net,  z pomocą lekarzy udał się najpierw do pokoju medycznego a później na badania do szpitala.

Obecnie 50-letni szkoleniowiec przebywa w mieszkaniu a jego stan jest dobry. Przyczyną zasłabnięcia był nagły spadek ciśnienia.

Przypomnijmy, że torunianie wygrali to spotkanie 10:3.

Więcej o sporcie w Toruniu przeczytacie TUTAJ.