Zamknij
REKLAMA

Kolejne, świetne występy zawodniczek i zawodników Centurii [ZDJĘCIA]

10:54, 06.12.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Po raz kolejny z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy i zawodniczki toruńskiej Centurii. Tym razem na zawodach Pucharu Polski w Olsztynie. 

Maja Błażejewska wygrała kategorię kadetek -59 kg na (ostatnim w tym roku) Pucharze Polski P2 w Olsztynie! Jej siostra Zuzanna w swoim debiucie w młodziku pokonała dwie rywalki i tylko 3 punktami (20-23) przegrała finał swojej kategorii wagowej!

Trzeci medal dla Torunia przywiózł młodzik Janek Nowakowski, który stanął na najniższym stopniu podium z brązowym medalem. W sumie Centurię Toruń reprezentowało na Pucharze Polski 8 zawodników, przywieźli oni 3 medale

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone