20-latek z brązem mistrzostw Polski seniorów. Nie przestaje zadziwiać

09:01, 07.03.2018 MM Aktualizacja: 09:06, 07.03.2018
Skomentuj Tomasz Kotowski na zdjęciu  Fot. Redakcja Tomasz Kotowski na zdjęciu Fot. Redakcja

Kolejny świetny start zaliczył tenisista Energi Toruń, Tomasz Kotowski. 20-latek wywalczył w weekend brąz mistrzostw Polski seniorów w grze pojedynczej.

Kotowski po dominacji w młodzieżowych mistrzostwach Polski, tym razem dał popis swoich nieprzeciętnych umiejętności podczas mistrzostw Polski seniorów, które odbyły się w weekend w  Raszkowie.

W turnieju gry pojedynczej Kotowski stanął na najniższym stopniu podium. Bezkonkurencyjny okazał się inny z zawodników Energi, Jakub Dyjas, który jednak na co dzień, już od kilku sezonów, występuje w niemieckiej Bundeslidze. Dyjas wspólnie z Danielem Górakiem dorzucił jeszcze brąz w grze deblowej.

Z dobrej strony pokazali się także inni zawodnicy Energi. Konrad Kulpa uplasował się w czołowej ósemce mistrzostw. W zawodach wystartowało 64 najlepszych tenisistów stołowych w naszym kraju i 64 zawodniczki.