Zamknij

Dziewczyny z Torunia zdecydowanymi faworytkami. Wspaniała impreza na Tor - Torze

08:58, 09.01.2018 | MM, Informacja prasowa
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

W sobotę, 13 stycznia, na Tor - Torze odbędą się mistrzostwa Polski w łyżwiarstwie synchronicznym.

W zawodach wystąpi 14 drużyn z Gdańska, Łodzi i Torunia. Toruński klub MKS Axel, formacja Le Soleil, wystawia trzy drużyny w kategoriach: pre-juvenile (do lat 11), Juvenille (do lat 13) i junior B (13-19 lat). W ubiegłym sezonie torunianki zdobyły złoty i srebrny medal MP. Najmłodsza grupa Le Soleil będzie debiutowała w mistrzowskich zawodach. 

- Dla naszych drużyn jest to ważny sprawdzian przed zawodami międzynarodowymi: Mozart Cup w Salzburgu, Hevelius Cup w Gdańsku, Lumiere Cup w Holandii, Budapest Cup na Węgrzech i Jezek Cup w Czechach – mówi Karolina Dąbrowska-Pawlonka, trenerka formacji łyżwiarstwa synchronicznego toruńskiego klubu.

W zawodach wystartuje gdańska drużyna Ice Fire, która w marcu będzie reprezentować Polskę na mistrzostwach świata juniorów.

Początek zawodów o godz.16.00. Hala lodowiska będzie ogrzewana. Wstęp wolny.

(MM, Informacja prasowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

leon.kupczyk@wp.pl[email protected]

0 0

Najładniej prezentuje się dziewczynka najbardziej po prawej stronie tuż przed Panem Piotrem. Czy to nie jest czasem Natalka?

20:22, 09.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Nick-KikNick-Kik

0 0

Szkoda tylko, że tak ładne dziewczynki są w tak fatalny sposób szpecone okropnym makijażem. Czy naprawdę musza byc malowane. Wyglądają fatalnie (chodzi oczywiście o make-up) bo poza tym wyglądają cudownie. 23:15, 09.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%