Zamknij

Twarde Pierniki z nowym trenerem. To znany szkoleniowiec z Serbii!

14:45, 03.06.2022 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Twarde Pierniki z nowym trenerem. To znany szkoleniowiec z Serbii!

Pochodzący z Serbii Miloš Mitrović ostatnie 7 sezonów spędził w Trójmieście. Mitrović pracował w Gdyni od 2016 roku, gdzie zajmował się szkoleniem drużyn młodzieżowych.

Przez okres współpracy z młodzieżą jego zespoły zdobyły dziewięć medali mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Mitrović miał także możliwość prowadzenia zespołu Arki w juniorskiej Eurolidze w 2020 roku, a w minionym sezonie w tych rozgrywkach prowadził zespół GAK Gdynia.Miloš Mitrović od sezonu 2021/22 pełnił obowiązki pierwszego trenera zespołu Asseco Arki Gdynia w Energa Basket Lidze.

Celem klubu było utrzymanie się w lidze, a ostatecznie zespół uzyskał wysokie (względem założeń przed startem sezonu) 13. miejsce w tabeli. Na uwagę zasługuje m.in. zwycięski mecz 21. kolejki EBL z brązowym medalistą bieżącego sezonu z Anwilem Włocławek w Hali Mistrzów (82:72).

- Bardzo się cieszę, że Twarde Pierniki będą moim nowym klubem. Od kiedy jestem w Polsce to jest klub, który utrzymuje wysoki poziom sportowy i jest bardzo chwalony m.in. za kwestie organizacyjne. Już w pierwszych kontaktach z zarządem klubu miałem okazję to poczuć. Ivica Skelin dużo mi opowiadał o samym toruńskim klubie i o zawodnikach. Wszystko to powoduje, że nie mogę się doczekać okresu przygotowawczego i pierwszych meczów. - podsumował nowy trener Twardych Pierników.

Umowa została podpisana na sezon 2022/23 z możliwością przedłużenia (tzw. opcja 1+1).Trenerze, witamy na pokładzie Twardych Pierników!

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Tewner bibikow w hokTewner bibikow w hok

1 0

To może ja poprowadze zespół. 12:57, 04.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Trener bonikow w hokTrener bonikow w hok

0 0

Trener bobikow w hokeja 12:58, 04.06.2022


0%