Zamknij
REKLAMA

To koniec rozgrywek? Polski Cukier Toruń opuszczają kluczowi gracze!

14:42, 17.03.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Agnieszka Bielecka
REKLAMA

To koniec rozgrywek? Polski Cukier Toruń opuszczają kluczowi gracze!

Koronawirus sparaliżował wszystkie rozgrywki na całym świecie. Również w Polsce. Zawieszono rywalizację m.in. w PKO Ekstraklasie, Pluslidze i PLK. Nie wiadomo co będzie dalej, czy rozgrywki w ogóle zostaną wznowione. 

Niestety w Toruniu nie czekali na decyzję o wznowieniu rozgrywek PLK. Polski Cukier Toruń rozwiązał wszystkie kontrakty zagranicznych graczy i przygotowuje się już powoli do nowego sezonu. 

W weekend rozwiązano kontrakty z największymi gwiazdami drużyny m.in. Chrisem Wrightem i Keithem Hornsbym.

 

Co warto zaznaczyć w PLK trwają dyskusje co zrobić z medalami, jeżeli rozgrywki zostaną ostatecznie odwołane.

Prawdopodobne jest zastosowanie zwycięstw procentowego stosunku do rozegranych spotkań. Wtedy mistrzem byłby Stelmet Zielona Góra, srebro dla Startu Lublin, brąz dla Anwilu Włocławek. Polski Cukier w takiej klasyfikacji zająłby 4. miejsce.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

moltenmolten

2 0

Czas zarazy dotyka w różnym stopniu wszystkich, także sportowców, w tym koszykarzy TP PC. Przed nami wariant awaryjny! Koniec rozgrywek, wyjazdy zawodników do domów. Przed Amerykanami może być problem, skoro USA zamknęła granice przed Europą. Dziękując tym zawodników, trzeba im życzyć bezpiecznego powrotu do domów. 16:00, 17.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Marne ddtMarne ddt

1 0

Na.wielbladach chyba przez pustynie 22:11, 23.03.2020


JanekJanek

1 0

Bardzo dobra decyzja Brawo Po co generować przez kilka miesięcy zbędne koszty skoro zagraniczni gracze i tak by nie przedłużyli umów na kolejny rok? Zresztą obecny sezon niezależnie od decyzji PLK i tak jest już stracony bo kibice po miesiącach unikania zgromadzeń od razu nie rusza na halę. Więc dla kogo grać o kończyć sezon? 21:06, 17.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz