Toruńskie koszykarki przegrywają na inaugurację ligi! W starciu z Arką Gdynia nie miały żadnych szans!

11:13, 07.10.2019 AJ Aktualizacja: 13:25, 07.10.2019
Skomentuj Foto. Agnieszka Bielecka Foto. Agnieszka Bielecka

Toruńskie koszykarki przegrywają na inaugurację ligi!

Nie tak wyobrażały sobie pierwszy mecz w tym sezonie koszykarki MMKS Katarzynki Toruń. Na wyjeździe uległy Arce Gdynia aż 50:77.

Gospodynie pewnie weszły w mecz, szybko zyskały 9 punktową przewagę, którą systematycznie powiększały. Ostatecznie pierwszą kwartę Arka wygrała aż 40:17.  W drugiej też gdynianki były górą i wygrały 15:8.

Po przerwie, w trzeciej kwarcie katarzynki powoli odrabiały straty. Trzecią partię wygrały 14;8, ale w ostatniej to gospodynie były górą i zwyciężyły 14:11, a w całym meczy 77:50.

Najskuteczniejsza w ekipie z Torunia była Nina Dedić, która zdobyła 11 punktów. Kolejny mecz katarzynki rozegrają już w środę. Przed własną publicznością zmierzą się z Pszczółką Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin.