Piłkarze FC Toruń pokonują u siebie Legię Warszawa

09:37, 09.05.2022 ddtorun.pl Aktualizacja: 09:38, 09.05.2022
Skomentuj Fot. Redakcja Fot. Redakcja

Piłkarze halowi FC Toruń pokonali w sobotę przed własną publicznością w meczu 27. kolejki Futsal Ekstraklasy Legię Warszawa 5:3. Podopieczni trenera Łukasza Żebrowskiego awansowali na 5. miejsce w ligowej tabeli.

Już do przerwy nasz zespół prowadził 3:0 po trafieniach Marcina Mrówczyńskiego oraz jednym Marcina Mikołajewicza.

W drugiej połowie goście z Warszawy postraszyli torunian, doprowadzając do stanu 2:3. Odpowiedź FC Toruń była jednak zdecydowana. Gospodarze trafili dwukrotnie (5:2).

W tabeli, torunianie awansowali na 5. miejsce. Za tydzień, 15 maja, zagrają na wyjeździe w Opolu.

FC Toruń – Legia Warszawa 5:3 (3:0)

Bramki: Marcin Mikołajewicz (3, 39), Marcin Mrówczyński (12, 12), Remigiusz Spychalski (35) – Krzysztof Jarosz (26), Allanzin (27), Mateusz Olczak (40).