Zamknij

Łukasz Żebrowski zostaje w Toruniu! Poprowadzi FC Toruń

11:05, 10.06.2021 | ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj Fot. Nadesłana
REKLAMA

Łukasz Żebrowski zostaje w Toruniu! Poprowadzi FC Toruń

W siedzibie Football Club Toruń została podpisana umowa, a tym samym ruszył proces budowania zespołu na sezon 2021/2022. W poprzednim, trudnym dla "pomarańczowo-czarnych" sezonie Łukasz Żebrowski sprawdził się nie tylko w roli trenera. "Żebro" z powodzeniem wspierał także swoich zawodników na parkiecie.

Nadchodzący sezon będzie dla niego już piątym na ławce trenerskiej FC Toruń! Przypomnijmy, że pochodzący ze Szczecina szkoleniowiec trafił do "Grodu Kopernika" w sezonie 2017/2018. Już w swoim pierwszym roku pracy wywalczył brązowe medale.

Sezon później w Toruniu cieszyliśmy się z największego jak do tej pory sukcesu w historii klubu - wicemistrzostwa Polski - w czym ogromna zasługa popularnego "Żebro".

Potwierdzeniem tego była nagroda od Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego i zdobycie tytułu "Trener Roku" w plebiscycie na "Najlepszego Sportowca" Torunia 2019.

W sezonie 2018/2019 Łukasz Żebrowski został także wybrany "Najlepszym Trenerem" Futsal Ekstraklasy.

- Zatrzymanie w Toruniu Łukasza Żebrowskiego było dla nas jednym z priorytetów - powiedział prezes Football Club Toruń Patryk Stasiuk. - To pod Jego wodzą FC Toruń odnosił największe sukcesy. W minionym, trudnym dla nas sezonie Łukasz nie tylko świetnie wywiązał się z roli trenera, ale wspierał także na boisku zespół zmagający się z kontuzjami. Mamy do Łukasza pełne zaufanie. To trener, który potrafi świetnie przygotować cały zespół do poszczególnych spotkań jak i doskonale zmotywować zawodników "wyciągając" z nich wszystko to co najlepsze. Wielu piłkarzy rozwinęło się pod "jego skrzydłami". Ten proces w Toruniu będzie kontynuowany. Wrócimy silniejsi!" - dodaje Patryk Stasiuk.

Dodajmy, że trener FC Reiter Toruń jest także selekcjonerem reprezentacji Polski do lat 19 oraz asystentem trenera reprezentacji Polski - Błażeja Korczyńskiego.

- Kiedy zdecydowałem się na przyjście do Torunia, mówiłem o tym, że chcę tutaj nie tylko odnosić sukcesy sportowe, ale rozwijać samą dyscyplinę i promować ją wśród mieszkańców Grodu Kopernika. Toruń to miasto w którym czuję się już jak u siebie. Lubię jego klimat oraz atmosferę. Toruń pasuje mi pod wieloma względami i zarówno ja, jak i moi najbliżsi świetnie się tu czujemy. Moim marzeniem jest zbudowanie w Toruniu jeszcze lepszego klimatu dla futsalu oraz odpowiedniego systemu szkolenia od najmłodszych roczników - mówi Łukasz Żebrowski.

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Monika.Monika.

0 0

Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika 16:20, 10.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%