Zamknij
REKLAMA

Twoje dziecko marzy o piłkarskiej karierze? Zapisz je do tej akademii!

10:22, 28.07.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. Nadesłana
REKLAMA

Twoje dziecko marzy o piłkarskiej karierze? Zapisz je do tej akademii!

Wywiad z Dariuszem Grzegrzółką - dyrektorem Młodzieżowej Akademii Footballu Elany Toruń. 

Dlaczego Pana zdaniem warto zapisać dziecko do akademii Elany?

Dyrektor akademii: Przede wszystkim staramy się jako akademia stawiać na swoich wychowanków. W tym roku w pierwszym zespole Elany zadebiutował Dawid Kuchnicki zawodnik z rocznika 2003, zaś włączony do szerokiej kadry został drugi wychowanek Szymon Pawłowski. Celem akademii jest promowanie naszych zawodników. Hasło, że Elana nie stawia na swoich jest chybione i nieaktualne. Dzisiaj młody zawodnik wie, że jeśli będzie ciężko pracował, rozwijał się, to na pewno dostanie swoją szanse na pokazanie się sztabowi pierwszego zespołu.

Kolejnym ważnym czynnikiem, dla którego warto zapisać dzieci do akademii to kadra szkoleniowa. Uważam że nasi trenerzy bardzo mocno się rozwinęli , a co najważniejsze każdego dnia starają się dokształcać, aby w sposób jeszcze bardziej efektywny prowadzić zajęcia z młodymi zawodnikami. Widać w nich pasję i chęć rozwoju.

W jakich lokalizacjach będą prowadzone zajęcia?

Dyrektor akademii: Po wielu telefonach od rodziców, którzy wyrażali chęć zapisania dziecka do akademii Elany, ale że trudno dojechać na drugą stronę Torunia, gdzie mieści się nasza stała baza, zdecydowaliśmy się, że od sierpnia uruchomimy dodatkowe dwie lokalizacje dla najmłodszych adeptów, którzy chcą założyć koszulkę z logo Elany poza Podgórzem, a mianowicie na Rubinkowie i w centrum.

Nabór dotyczy roczników od 2013-2015?

Dyrektor akademii: Tak, dokładnie na nowych lokalizacjach będziemy tworzyli grupy dedykowane dla tych kategorii wiekowych. Zapraszamy wszystkie dzieci bez względu na płeć czyli chłopców i dziewczynki. 

Jak będzie wyglądała kadra szkoleniowa?

Dyrektor akademii: Kadra szkoleniowa będzie zgodna z wymogami certyfikacji PZPN. Nadmienię tylko, że akademia posiada złoty najwyższy certyfikat szkolenia PZPN. Posiadamy trenerów specjalizujących się w tym przedziale wiekowym, więc jestem przekonany, że rodzic, ale co najważniejsze dzieci będą na zajęciach uśmiechnięte i zadowolone, bo w tym wieku radość i uśmiech na twarzy dziecka z zajęć jest najważniejsza. Dodatkowo, co jakiś czas na takich zajęciach będą pojawiali się zawodnicy pierwszego zespołu Elany Toruń i wspólnie z dziećmi będą bawili się piłką co zapewne będzie dla nich super przeżyciem i doświadczeniem. 

Jak zapisać dziecko do Elany?

Dyrektor akademii: Zapisy prowadzi nasz trener koordynator Grzegorz Dusza, który udziela wszystkich informacji. Kontakt telefoniczny do trenera jest w informacji o naborach jak również w naszych mediach społecznościowych. Serdecznie zapraszam wszystkie chętne dzieci do rozpoczęcia zabawy i przygody z piłką wspólnie z akademią Elany.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BossBoss

5 0

Najwazniejsze jest wpisowe i pozniej co.miesiac danina na 1 zeapol ktory spadl do 3 ligi. Poziom.trenerski jest taki sam.jak w 1 zeapole. Nie polecam zapisywac dzieci ktore mysla o pilce w przysLosci. Elaboraty Pana.dyrektora wraz z expose super ale nic za tym nie idzie. 16:39, 28.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz