Zamknij
REKLAMA

Świetna akcja kibiców Elany Toruń! Przyłączają się do walki z epidemią!

11:01, 07.04.2020 | FD
Skomentuj
fot. archiwum
REKLAMA

Świetna akcja kibiców Elany Toruń! Przyłączają się do walki z epidemią!

Fani toruńskiej Elany po raz kolejny pokazują, że w kryzysowych momentach można na nich liczyć! Kibice żółto-niebieskich organizują zbiórkę na rzecz lokalnych medyków. Też możesz pomóc!

Kibice Elany często angażują się lub sami organizują różnego rodzaju akcje charytatywne. W czasie epidemii koronawirusa nie mogło być inaczej. Fani żółto-niebieskich poinformowali na swoim facebookowym profilu, że będą działać na rzecz toruńskiego szpitala. Wystosowali apel o wsparcie dla medyków w tych trudnych chwilach.

W ostatnim czasie cały świat przeżywa trudny okres. Koronawirus? Wszyscy o nim słyszeliśmy i każdy z nas chciałby aby jak najszybciej to cholerstwo znikło z naszej planety. Nie jeden z nas boi się o zdrowie swojej rodziny, nie jeden martwi się o swoje dalsze losy... co z pracą? co to będzie dalej? Stanęły także rozgrywki piłkarskie, nie ma meczów więc i dla fanatyków obecnie "koniec świata". Jak długo jeszcze to potrwa? Nie wiemy, należy stosować się do tych wszystkich zaleceń, w miarę możliwości nie wychodzić z domu i po prostu czekać na dalszy rozwój sytuacji. Od jakiegoś czasu kibice z całej Polski organizują na własną rękę pomoc na rzecz szpitali w postaci zakupu maseczek, wody i innych niebędnych w tym okresie rzeczy. Jeżeli chodzi o kibiców Elany to podobne akcje przeprowadzili już kibice z Aleksandrowa Kujawskiego. Teraz z inicjatywy kibiców z EZWu i Rubinkowa chcemy ogólnie, całą Elaną przyłączyć się do tej inicjatywy. Dlatego raz jeszcze apelujemy do wzięciu udziału w tej inicjatywie. Każdy z Was może pomóc!

Jak można pomóc? Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na podany niżej numer konta. Tytuł przelewu to Antykoronawirus. Do dzieła!

76 1050 1979 1000 0092 7637 5202 Tytuł przelewu: AntyKoronawirus

 

 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (8)

serceserce

6 4

a gdzie Owsiak? z wielkim serduszkiem na brzuchu, z setkami milionów od hojnych Polaków? jeśli nie teraz to kiedy?
gdzie krezusi biznesu? choćby neuca!, ceny w aptekach szybują, a wiadomo, że to pochodna m.in. polityki tych wielkich dystrybutorów jak neuca.
toruńscy dewelopperzy, a ten, który Elanę przejął za grosze, za sam gruz po wyburzonych obiektach zarobił więcej niż wydał na zakup firmy będącej w ruchu. 19:32, 07.04.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ble bleble ble

9 2

Jak to gdzie? Obejrzyj czasami coś innego niż reżimową TVP to nie będziesz zadawać *%#)!& pytań. Właśnie zakupił 100 specjalistycznych łóżek do intensywnej terapii, 70 respiratorów, 3000 masek specjalistycznych, 1500 zestawów zabezpieczenia indywidualnego, 1000 000 maseczek chirurgicznych i dalsze zakupy w drodze. Pytanie powinno brzmieć gdzie jest rząd jak muszą go wyręczać obywatele, czy taki Owsiak. 22:27, 07.04.2020


KORKOR

4 6

Brawo kibice Elany jesteście bardzo dobrze zorganizowani.Brawo Polska. 21:46, 07.04.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MarcinekMarcinek

6 2

No są bardzo dobrze zorganizowani....tylko nie do tego co trzeba....toż to zwykła grupa przestępcza 13:35, 08.04.2020


Z wuja smietanaZ wuja smietana

23 5

Sto innych grup kibiców zrobiło już podobną akcję wcześniej, więc i smietaniarze wykonali modny obecnie gest. A może fani cwElany oddadzą na szpital jakiś % ze swoich interesów, np dilowania fetą? 00:31, 08.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pomoc?pomoc?

4 1

Jedni pomagają, inni wyłudzają, okradając budżet.< Żona szefa Platformy Obywatelskiej, Borysa Budki, musi zwrócić do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ponad 13 tys. złotych - informuje dziś "Super Express". Jak podaje ZUS, to środki z nienależnie pobranego przez kobietę świadczenia wiosną 2019 r.
Jak informuje dzisiaj "Super Express" na swoich stronach internetowych, Katarzyna Kuczyńska-Budka musi zwrócić do ZUS nieco ponad 13 tysięcy złotych. Zakład uznał za środki ze świadczenia chorobowego i opiekuńczego zostały przez kobietę pobrane nienależnie.

Żona Budki chciała zostać wiceprezydentem za pieniądze? Szokujące słowa znanego samorządowca
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Żona Budki chciała zostać wiceprezydentem za pieniądze? Szokujące słowa znanego samorządowca

Chodzi o świadczenia wypłacane od kwietnia do czerwca 2019 r., kiedy - jak podaje "SE" - Kuczyńska-Budka miała zajmować się babcią oraz przechodzić rehabilitację. W czasie, gdy miała być niezdolna do pracy, jak wynika z danych ZUS, brała udział w koncertach, uroczystościach czy nawet meczu siatkówki.
"Katarzyna Kuczyńska-Budka rzeczywiście bywała na galach i koncertach. Nie ukrywała swoich aktywności i wszystko szeroko relacjonowała w mediach społecznościowych. Są zdjęcia i nagrania 08:20, 08.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tak trzymacTak trzymac

0 5

Brawo 07:59, 09.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Elan Elan

0 5

A może Twoja mama naprawi swój błąd i odłączy Ci internet?... 10:53, 11.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA