Zamknij
REKLAMA

To już pewne! Dawid Janczyk przyjedzie na trening do Torunia! Kiedy?

09:52, 10.12.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

To już pewne! Dawid Janczyk przyjedzie na trening do Torunia! 

Potwierdziła się nasza informacja sprzed kilku dni - Dawid Janczyk trafi do Flisaka Złotoria. Pierwszy trening byłego reprezentanta Polski odbędzie się w tym tygodniu w Toruniu. 

Niegdysiejszy kadrowicz przyjedzie do Torunia w najbliższy czwartek (12.12). Trening odbędzie się o godzinie 18:30 na boiskach treningowych Na Skarpie. Wiadomo, że Flisak Złotoria zapewni zawodnikowi mieszkanie, kontrakt finansowy i premię od zdobywanych bramek. To jednak nie wszystko!

Dodatkowo swoim doświadczeniem wspomoże naszą akademię piłkarską. Dawid zadeklarował, że skończył z chorobą alkoholową i chce to udowodnić w barwach Flisaka

mówią nam przedstawiciele klubu. Dawid Janczyk dostanie kontrakt na rok, z opcją przedłużenia na kolejny. 

To nie ostatnie hity podtoruńskiego klubu. Flisak zorganizował innowacyjną akcję crowdfundingową. Z naszych informacji wynika, że klub chce sprowadzić również 30-krotnego reprezentanta Polski. Możliwe, że zawodnikiem tym będzie Grzegorz Rasiak, który oficjalną karierę skończył w 2014 roku.

[ZT]23698[/ZT]

Portal

ddtorun.pl

Napisał o tym

pierwszy

 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

hehehehehehe

0 1

O rany, Zaleski zrobi sobie z nim m zdjęcie na tle wyciętych nocą lip? To przecież epokowe wydarzenie że Dawid Janczyk przyjedzie na trening do Torunia. 15:15, 10.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone