FC Toruń liderem Futsal Ekstraklasy. Drużyna nie przestaje zadziwiać

09:44, 27.11.2018 . Aktualizacja: 09:55, 27.11.2018
Skomentuj Fot. Agnieszka Bielecka Fot. Agnieszka Bielecka

Podopieczni Łukasza Żebrowskiego nie przestają zadziwiać. Po sobotniej wygranej 8:2 w Gdańsku nad AZS umocnili się na pozycji lidera. Drugi Rekord Bielsko-Biała ma jednak o dwa mecze rozegrane mniej.

Torunianie nie mieli problemów z pokonaniem rywali. Już po pierwszej połowie prowadzili 4:0, a na listę strzelców wpisywali się: Spychalski, Elsner, Wojciechowski, Cyman. Druga połowa wyglądała podobnie. Nasz zespół kontrolował przebieg wydarzeń na boisku, a efektem tego były kolejne trafienia Mikołajewicza, Kriezela, Wojciechowskiego i Waszaka.

Gospodarze byli w stanie odpowiedzieć dwoma golami. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla torunian, którzy tym samym zanotowali szóste zwycięstwo z rzędu. Po 9 kolejkach z dorobkiem 22 punktów podopieczni Łukasza Żebrowskiego plasują się na szczycie tabeli. Kolejny mecz rozegrają 30 listopada w Toruniu. Ich rywalem będzie MOKS Słoneczny Stok Białystok.