Zamknij

Elana Toruń z partnerem biznesowym. To znana marka

11.54, 02.05.2022 ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Redakcja
REKLAMA

Elana Toruń pozyskała kolejnego partnera biznesowego. To firma z Torunia, która jest doskonale znana w świecie toruńskiego sportu. Na czym konkretnie będzie polegała ta współpraca pomiędzy oboma podmiotami? Wyjaśniamy.

Elana podnosi się po trudnym dla siebie czasie. Klub stara się pozyskiwać nowych partnerów biznesowych, co w niedalekiej przyszłości ma sprawić, że odbije się od dna i stanie na stabilnych nogach.

– Rozpoczynamy współpracę od projektu wspierania Akademii Futbolu, wszystkich grup młodzieżowych, dziecięcych, a także zrównoważonego rozwoju zespołu opartego na własnych wychowankach reprezentującego Fundację Elany w profesjonalnych rozgrywkach ligowych – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Jednym z najnowszych partnerów biznesowych żółto-niebieskich jest doskonale znana w Toruniu firma PROFINANS, która jest uznanym mecenasem sportu w naszym mieście.

PROFINANS to jeden ze strategicznych sponsorów Aniołów Toruń, który aktywnie włącza się również we wspierania Twardych Pierników Toruń, żużlowców z Grudziądza czy indywidualnych sportowców z Torunia i okolic.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%