Pomorzanin Toruń remisuje z Orlętami Aleksandrów Kujawski

10:03, 19.04.2022 ddtorun.pl Aktualizacja: 10:04, 19.04.2022
Skomentuj Fot. Redakcja Fot. Redakcja

Piłkarze IV-ligowego Pomorzanina Toruń zremisowali w sobotnim spotkaniu 23. kolejki IV ligi z Orlętami Aleksandrów Kujawski 1:1. Oba zespoły walczą o utrzymanie i ten mecz był niezwykle istotny dla jednych jak i drugich. Ostatecznie, w Toruniu skończyło się podziałem punktów.

Po zeszłotygodniowej wygranej ze Spartą Brodnica, wydawało się, że teraz przed podopiecznymi Jarosława Białka znacznie łatwiejsze zadanie.

Nic jedna bardziej mylnego. Mecz zakończył się ostatecznie remisem 1:1. W 62. minucie gości na prowadzenie wyprowadził doniedawny gracz Elany Toruń – Łukasz Witucki, natomiast punkt gospodarzom zapewnił w 87. minucie Łukasz Dormowicz.

Pomorzanin Toruń po 23 kolejkach plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Szanse na utrzymanie cały czas są. Wszystko pozostaje w nogach i głowach piłkarzy, którzy do 15. miejsca tracą trzy punkty.

Za tydzień, 23 kwietnia, Pomorzanin Toruń zmierzy się na wyjeździe z Cuiavią Inowrocław.

Pomorzanin Toruń – Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1 (0:0)