Zamknij

Firma z Torunia inwestuje w klub z Wąbrzeźna. Chcą awansować do III ligi

13.09, 15.04.2022 ddtorun.pl/materiały prasowe
Skomentuj Fot. Unia Wąbrzeźno
REKLAMA

Firma z Torunia inwestuje w klub z Wąbrzeźna. Chcą awansować do III ligi

MKS Unia Wąbrzeźno ma nowych sponsorów głównych! Są nimi toruńskie firmy Profinans oraz Piotrowski Transport. Plan jest ambitny. W ciągu najbliższych trzech lat klub chce awansować z ligi okręgowej do III ligi. 

Współpraca pomiędzy Profinans i Piotrowski Transport, a klubem z Wąbrzeźna to efekt kilkutygodniowych rozmów. Podczas ich trwania wspólnie wyznaczono ambitne cele, które obie strony będą starały się systematycznie realizować.

Firma Profinans jest na rynku od 2015 roku, a jej działalność opiera się na doradztwie oraz organizacji finansowania potrzeb klientów w oparciu o kapitał własny oraz współpracę z funduszami. Oferowane usługi skierowane są głównie do mikroprzedsiębiorców, a także małych i średnich firm. Ponadto firma Profinans od września 2021 roku jest sponsorem strategicznym klubu siatkarskiego Anioły Toruń.

Firma Piotrowski Transport działa z kolei w dziedzinie szeroko pojętego transportu krajowego oraz międzynarodowego. Dodatkowo firma oferuje usługi z zakresu prac ziemnych oraz budowy dróg.

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%