Zamknij

Zawodnicy Elany Toruń przeszli testy na obecność koronawirusa. Okazało się, że...!

ddtorun.pl 12:24, 12.05.2020 Aktualizacja: 07:25, 14.10.2025
Zawodnicy Elany Toruń przeszli testy na obecność koronawirusa. Okazało się, że...! Fot. Redakcja

Zawodnicy Elany Toruń przeszli testy na obecność koronawirusa. Okazało się, że...!

Wszyscy zawodnicy Elany Toruń pomyślnie przeszli testy na obecność koronawirusa. U nikogo nie stwierdzono obecności COVID-19. W związku z tym klub otrzymał od PZPN zgodę na treningi drużynowe. 

Zawodnicy pierwszego zespołu przeszli testy w ubiegłym tygodniu. We wtorek pojawiła się oficjalna informacja, że nikt w klubie nie jest zakażony COVID-19. Dzięki temu, toruńska drużyna, dzięki zgodzie uzyskanej od PZPN może wrócić do treningów zespołowych. 

- Elana będzie trenować korzystając z boisk przy ul. 63. Pułku Piechoty i Gen. J. Bema. Treningi będą odbywać się od poniedziałku do soboty. Żółto-niebiescy nie będą rozgrywać sparingów, które są zakazane - czytamy na oficjalnej stronie klubu. 

Po rozegranych 22 spotkaniach w II lidze Elana Toruń zajmuje 11. miejsce w tabeli, ale do miejsca barażowego traci jedynie 4 punkty.

(ddtorun.pl)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%