To wiadomość ucieszy fanów Apatora Toruń. Jeden z liderów drużyny przedłużył umowę i w naszym mieście zostanie na kolejne dwa lata.
Chodzi o Patryka Dudka, który do Torunia przyszedł przed tym sezonem z Falubazu Zielona Góra.
[ZT]35909[/ZT]
Zawodnik na dwa kolejne sezony pozostanie w Toruniu.
Warto przypomnieć, że Patryk Dudek związany z Zieloną Górą od 2009 roku, po spadku klubu do I ligi zdecydował się na zmiany barw. Wybrał właśnie Toruń i tutaj zostanie na dłużej.
W tym sezonie Apator Toruń radzi sobie dość średnio i zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli, ale Patryk Dudek jest jednym z najlepszych zawodników toruńskich aniołów.
[ZT]38269[/ZT]
Najbliższy mecz Apator pojedzie przed własną publicznością. W niedziele na Motoarenie zmierzy się ze Stalą Gorzów, która obecnie jest wiceliderem ligowej tabeli.
Patrole obywatelskie w Toruniu. Prezydent reaguje
Ty, Gule i coś tam jeszcze, czyś ty się z osłem na łby pozamieniał.
Siara
18:31, 2025-06-19
Rodzina Klaudii przerywa milczenie. "Potrzebujemy..."
Dziewczyna żyje a jej rodzina dostaje kondolencje i pytania kiedy pogrzeb. Kto by to zniósł? 😠 Bo psycho-prawica konfy, brauna i Pis na forach wypisywała i "wymarzyło" się by dziewczyna zmarła. Bo oni chcą robić propagandę antyimigrancką. Tacy to z nich "Polacy".
mix
18:14, 2025-06-19
Filia Miejskiej Przychodni. Radni podjęli decyzję...
Sądzę, że moglibyście pisać, gdzie jest ulica Szczecińska, bo nie każdy to wie. Jest to ulica równoległa do Koszalińskiej a dochodzą do niej Pilska, Łomżyńska, Kielecka, Siedlecka, Rzeszowska i Ostrołęcka. A na końcach jest Krynicka i Olsztyńska. Innymi słowy: blisko Lidla na Bielawach. :)
Felek
16:23, 2025-06-19
Patrole obywatelskie w Toruniu. Prezydent reaguje
Żulewski- ty nic nie robisz, więc ludzie robią z tym porządek. proste.
Zezowaty sołtys
14:58, 2025-06-19
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz