Zamknij

Apator królem polowania. Kolejne wzmocnienie toruńskich żużlowców!

10:05, 05.09.2021 Aktualizacja: 10:20, 05.09.2021
Skomentuj Fot. Agnieszka Bielecka Fot. Agnieszka Bielecka

Apator królem polowania. Kolejne wzmocnienie toruńskich żużlowców!

Apator Toruń, który jako beniaminek PGE Ekstraligi zakończył rozgrywki na 6 miejscu zbroi się przed kolejnym sezonem. Może się okazać, że torunianie będą prawdziwym królem polowania. Obecne wzmocnienia wyglądają bardzo obiecująco. 

Jak donosi Przegląd Sportowy Apator dogadał się z Emilem Sajfutdinowem (Fogo Unia Leszno) i Patrykiem Dudkiem (Falubaz). Obaj odpowiednio "wymienią" w drużynie Chrisa Holdera i Adriana Miedzińskiego. 

W klubie na kolejny sezon zostaną Jack Holder, Robert Lambert, Paweł Przedpełski, Krzysztof Lewandowski, Karol Żupiński. 

Według PS do Torunia ma przyjść też utalentowany junior. 

19-letni Bartłomiej Kowalski, który w sezonie 2021 jeździł dla Włókniarza Częstochowa w 2022 roku będzie zawodnikiem Apatora Toruń.

O młodego żużlowca zabiegało wiele klubów z PGE Ekstraligi, ale ostatecznie wybrał on Toruń. 

Czy Waszym zdaniem Apator Toruń ma skład na medal?

(ddtorun.pl)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(6)

oloolo

12 1

zapowiada sie ciekawy sezon

12:41, 05.09.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ErorEror

12 0

Jeśli doniesienia PS się potwierdzą to naprawdę mamy baardzo ciekawy zespół na kolejny sezon.Po latach ubogich, czas na żniwa:)Skład, w którym każdy z seniorów może spokojnie 10punktow zrobić w każdym meczu.Sklad młody, a jednocześnie juz doświadczony i liczę że ambitny.Szacun dla włodarzy....O ile wszystko się potwierdzi;)

14:20, 05.09.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlAl

8 1

I co... Juz nikt nie krzyczy że należy Miedziaka zostawić????

14:33, 05.09.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SpadekSpadek

7 33

I bedzoe spadek. Ten klub nalezy rozwoazać a w miejscu motoareny posadzic małpi gaj i przystanek rekreacji dla mieszkańców. Duży plac. Można by zrobić basen, siłownie, kino, teatr, hale koncertową, plac zabaw dla dzieci

15:12, 05.09.2021
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JJ

1 0

*%#)!& jestes

19:36, 06.09.2021

eniu010eniu010

12 4

Witam te słowa kieruje do nicku spadek sam się rozwiąż tacy ludzie co nie lubią speedway nie powinni się odzywać Hej APATOR

18:20, 05.09.2021
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WujoWujo

2 4

*%#)!& apator !!! Apator ! Wibrator !!!

07:06, 06.09.2021

Krzysztof Krzysztof

5 1

Mam bardzo dobry sklad dziękujemy naszym działacza i sponsorom

12:36, 06.09.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddtorun.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%