Zamknij

Niespodziewana decyzja! Toruński żużlowiec kończy przygodę ze sportem

10.39, 06.03.2021 ddtorun.pl Aktualizacja: 10.43, 06.03.2021
Skomentuj Fot. Archiwum
REKLAMA

Niespodziewana decyzja! Toruński żużlowiec kończy przygodę ze sportem

Wychowanek Stali Toruń, były podopieczny Jana Ząbika, a do niedawna zawodnik GKM Grudziądz, Marcin Turowski, postanowił zakończyć sportową karierę. 

W ostatnich latach Marcin Turowski kontynuował swoją juniorską karierę poza Toruniem - najpierw w Wybrzeżu Gdańsk, później w GKM Grudziądz. Po skończeniu wieku juniora przyszedł czas na poważne decyzje. I taką młody torunianin właśnie podjął. 

- Przerwa zimowa to był czas, aby odpowiedzieć sobie na pytanie "co dalej?". Ostatni sezon nie poszedł po mojej myśli. 2020 rok był trudny dla nas wszystkich. Pod względem sportowym rozczarowałem nie tylko siebie, ale także sponsorów, trenerów, działaczy i kibiców. Teraz przyszedł czas poinformować o decyzji, którą podjąłem. Postanowiłem, że nie będę kontynuował swojej przygody z żużlem - napisał w poście na Facebooku. 

- Podziękowania należą się także wszystkim klubom i działaczom, którzy zdecydowali się współpracować z moją osobą. Przede wszystkim dziękuję działaczom z Grudziądza, Torunia i Gdańska, gdzie najdłużej mogłem startować. Oczywiście dziękuję także kibicom, od których dostawałem wsparcie na przestrzeni tych kilku lat mojej kariery! Nie zawsze były to ciepłe słowa, ale one także motywowały mnie do jeszcze cięższej pracy - dodaje dalej był już żużlowiec. 

Co będzie teraz robił? Czym się zajmie? 

-  Teraz czas na nową drogę życiową. Od zawsze byłem pasjonatem motoryzacji i motocykli, dlatego postanowiłem, że będę nadal szedł tą drogą. Czas spełnić się w nowej dziedzinie, a przede mną nowe wyzwanie. Zapraszam Was wszystkich do Toronto Moto Serwis! Nowy, profesjonalny serwis motocykli wszystkich marek na terenie Torunia, gdzie na pewno wykorzystamy doświadczenie zebrane podczas żużlowej przygody - kończy Marcin Turowski

Życzymy powodzenia! 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Ddd Ddd

1 0

Słaby zawodnik pewnie żadnych propozycji nie miał 22:13, 06.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%