Zamknij
REKLAMA

Kiedy Apator Toruń rozpocznie żużlowe zmagania? Podano możliwy termin!

11:43, 28.04.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj
Fot. archiwum
REKLAMA

Kiedy Apator Toruń rozpocznie żużlowe zmagania? Podano możliwy termin!

W sobotę premier Mateusz Morawiecki zapowiedział wznowienie rozgrywek piłkarskich i start zużlowej PGE Ekstraligi. To ma nastąpić 12 czerwca, nieco później ma ruszyć eWinner 1. Liga. W niej wystartuje Apator Toruń. 

Co wiadomo w sprawie startu żużlowych rozgrywek?

– Ustalenia są takie, że kluby przez najbliższy tydzień będą rozmawiać z zawodnikami o kwestiach kontraktowych. Musimy zobaczyć, czy żużlowcy zgodzą się na zaproponowane stawki. Jeśli wszystko pójdzie dobrze i kluby potwierdzą nam wtedy chęć jazdy, to start eWinner 1. Ligi może mieć miejsce w połowie lipca. Oczywiście, po drodze konieczne będzie jeszcze zgłoszenie wszystkich terminów i procedur do ministerstwa. Najpierw kluby muszą jednak poczynić ostateczne ustalenia ze swoimi zawodnikami. Niczego nie należy przesądzać, oficjalnych decyzji jeszcze nie ma, ale na ten moment można powiedzieć, że szanse na start sezonu rosną. Mądrzejsi będziemy za tydzień - poinformował Piotr Szymański przewodniczący GKSŻ.

Rozgrywki odbędą się bez udziału publiczności, spotkania będą dostępne w telewizji.

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PhoenixPhoenix

3 0

Tylko co z kibicami? Jakoś nie widzę sensu rozgrywania meczów przy zupełnie pustych trybunach i to niezależnie czy chodzi o żużel czy o piłkę, czy inną dyscyplinę rozgrywaną na stadionach otwartych, tym bardziej, ze transmisje nie są w otwartych kanałach.
Każdy taki obiekt ma określoną liczbę miejsc. Dla przykładu, na Motoarenie można by sprzedawać bilet na co piąte miejsce (w końcu są numerowane). Można by też wrócić do starego sposób wpuszczania na stadion (okazanie biletu pracownikowi) bez przechodzenia przez bramki. Wreszcie, na chodniku, wzorem sklepów, namalować linie wyznaczające odległość w kolejce, mierzyć temperaturę czy ustawić automaty z płynem do dezynfekcji rąk. 12:45, 30.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz