Zamknij
REKLAMA

Wielkie niespodzianka dla kibiców żużla z Torunia. Już 16 marca...

10:25, 09.03.2020 | ddtorun.pl/materiały prasowe
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Wielkie niespodzianka dla kibiców żużla z Torunia. Już 16 marca...

W dniu 29 marca o godzinie 14:00 w Toruniu odbędzie się mecz Polska – Australia. Aby należycie przygotować się do tego spotkania, Żużlowa Reprezentacja Polski przyjeżdża do grodu Kopernika na dwudniowe mini zgrupowanie. Podopieczni Marka Cieślaka pojawią się w Toruniu 16 marca, a do domów rozjadą się dzień później.

Po zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie, mecz Polska - Australia będzie kolejnym etapem przygotowań do zmagań w Monster Energy FIM Speedway of Nations. Zanim Biało-czerwoni zmierzą się z Australijczykami, odbędą wspólne treningi na Motoarenie oraz wezmą udział w spotkaniu z kibicami.

W Toruniu pojawi się sześciu zawodników, którzy wystąpią w meczu Polska-Australia (Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała, Dominik Kubera) oraz trzech dodatkowo powołanych: Wiktor Lampart, Jakub Miśkowiak oraz Wiktor Trofimow jr.

Zgrupowanie rozpocznie się 16 marca od specjalnej konferencji prasowej, na której poznamy plany reprezentacji na 2020 rok. Następnie zawodnicy wezmą udział w treningu na torze, który będzie otwarty dla mediów i kibiców, w nagraniach sponsorskich, a na koniec dnia nie zabraknie czasu na relaks i integrację tuż przed rozpoczęciem sezonu.

Bardzo ciekawą informacją jest to, że w poniedziałek, 16 marca o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie Żużlowej Reprezentacji Polski z kibicami w Centrum Handlowym Toruń Plaza. W trakcie wydarzenia będzie można posłuchać między innymi o przyszłości polskiego żużla, jaką stanowią juniorzy, wspomnieniach Bartosza Zmarzlika z Torunia, związanych ze zdobyciem złotego medalu Indywidualnych Mistrzostw Świata oraz podsumowanie pracy kadry w wykonaniu Marka Cieślaka.

We wtorek kadra Polski spotka się ponownie na torze, by zrobić próbne kółka na Motoarenie, a zgrupowanie zakończy specjalnym spotkaniem z pracownikami sponsora kadry Polski. Po wszystkim zostanie tylko oczekiwanie na pierwsze oficjalne zawody na Motoarenie, które odbędą się 29 marca o godzinie 14:00. Przypomnijmy, że Patronem Honorowym meczów Żużlowej Reprezentacji Polski jest Poseł do Parlamentu Europejskiego, Ryszard Czarnecki.

Bilety od 15 złotych można kupować za pośrednictwem serwisu Ebilet.pl

Skład Australii:

Jason Doyle

Jaimon Lidsey

Max Fricke

Brady Kurtz

Chris Holder

Jack Holder

Skład Polski:

Bartosz Zmarzlik

Patryk Dudek

Janusz Kołodziej

Krzysztof Kasprzak

Bartosz Smektała

Dominik Kubera.

(ddtorun.pl/materiały prasowe)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone