Zamknij
REKLAMA

Jesteś kibicem Apatora Toruń? Oto, co przygotowano w najbliższy czwartek

09:45, 21.01.2020 | ddtorun.pl
REKLAMA
Skomentuj
Na zdjęciu Marcin Pułaczewski i Jacek Krzyżaniak Fot. Redakcja

Jesteś kibicem Apatora Toruń? Oto, co przygotowano w najbliższy czwartek

Klub Sportowy Toruń ma dobrą wiadomość dla Kibiców - wracają „Video Czwartki”. Pierwszy z nich już 23 stycznia 2020 roku. Początek spotkania, które odbędzie się w restauracji na Motoarenie, o godzinie 18.30.

Gospodarzem tegorocznej edycji „Video Czwartków” został menadżer toruńskiej drużyny - Tomasz Bajerski

- Bardzo się cieszę, że „Video Czwartki” zostały wznowione. W tym sezonie będę miał przyjemność zapraszać na spotkania z Kibicami gości specjalnych. W najbliższy czwartek powspominamy dawne lata z osobą, którą spotkałem na swojej drodze podczas mojej żużlowej kariery wielokrotnie. Mowa tutaj o Mariuszu Puszakowskim, który obiecuję, będzie idealnym mówcą podczas czwartkowego spotkania - zapowiada Tomasz Bajerski.

 Całość poprowadzi Marcin „Puła” Pułaczewski, a ja dla kibiców mam przygotowane nagrody niespodzianki - zakończył manager toruńskiej drużyny, Tomasz Bajerski.

- Tak jak obiecaliśmy naszym Kibicom, wracamy do sprawdzonego formatu. „Video Czwartki” to wspaniała okazja do przedsezonowych spotkań. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich kibiców już 23 stycznia na pierwsze spotkanie z Tomaszem Bajerskim, który podczas „Video Czwartków” będzie zapraszał gości specjalnych. Jak zwykle spotykamy się w Speedway Restauracji o godzinie 18.30 - powiedziała prezes toruńskiego klubu, Ilona Termińska.

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone