Zamknij
REKLAMA

Nowy zawodnik Apatora Toruń. Czy odnalazł się już naszym mieście?

13:42, 09.12.2019 | AJ
Skomentuj
Foto. Redakcja
REKLAMA

Nowy zawodnik Apatora Toruń. Czy odnalazł się już naszym mieście?

Tobiasz Musielak zamienił Łódź na Toruń i w przyszłym sezonie będzie starał się awansować z zespołem eWinner Apator Toruń awansować do PGE Ekstraligi. O tym dlaczego zdecydował się na Toruń i jak będą wyglądały jego przygotowania do nowego sezonu opowiedział dziennikarzom na niedawnej konferencji prasowej. 

Zawodnik został zapytany o cel na nadchodzący sezon.

- Cel jest jasny i chyba każdy z nas jest jest świadomy tego, że powrót do ekstraligi jest numerem jeden. Powiem szczerze, że wszystko co powinniśmy mieć zapewnione to mamy. Wszystko jest tutaj bardzo profesjonalnie. Wszystko teraz w naszych rękach, damy z siebie wszystko. Mam nadzieje, że ten awans będzie formalnością - powiedział Tobiasz Musielak.

Zawodnik z początkiem listopada rozpoczął przygotowania do nadchodzącego sezonu. Dodał, że trenuje cały rok i chciałby aby jego forma fizyczna była na dobrym poziomie. Zaznaczył też, że od tego roku stosuje nową formułę treningu - trening elektro-stymulacyjny, którą podpatrzył u Adriana Miedzińskiego. To pomogło mu zrzucić zbędne kilogramy.

Tobiasz Musielak wyznał też, że nie miał jeszcze okazji zwiedzić dokładnie starówki, ale słyszał, że jest piękna i w wolnej chwili ją zwiedzi.

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz