Zamknij
REKLAMA

Ci zawodnicy zostają w Apatorze Toruń. Dobra decyzja?

09:31, 14.11.2019 | AJ
Skomentuj Foto. Archiwum
REKLAMA

Ci zawodnicy zostają w Apatorze Toruń. Dobra decyzja?

Wczoraj (środa) w mediach społecznościowych Apatora Toruń pojawiła się informacja, że w przyszłym sezonie w klubie pozostaną bracia Chris i Jack Holderowie. Jednak dla wiernych kibiców to żadna niespodzianka bo mówiło się o tym już od dawna.

Można powiedzieć, że Chris Holder to już ikona w Toruniu, związany z klubem od ponad dziesięciu lat, do tego to kapitan zespołu.

Jego młodszy brat - Jack w ubiegłym sezonie w Toruniu nie błyszczał, ale liczy, że w Nice 1. Lidze Żużlowej uda mu się odbudować.

 

Warto przypomnieć, że obecnie w Apatorze Toruń znajduje się już sześciu seniorów. To Ryan Douglas, Wiktor Kułakow, Adrian Miedziński, Tobiasz Musielak, oraz wspomniani bracia Holderowie.

(AJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

kibickibic

3 0

bardzo dobra, na 1. ligę jak znalazł pasują, poza tym przy ewentualnym awansie będą potrzebni bo na rynku innych zawodników nie będzie już, każdy na 2-3 lata podpisuje 09:46, 14.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Edmund52Edmund52

1 1

Miejmy nadzieję że dobra. Trzeba od początku wziąść się ostro do roboty, bo w gruncie rzeczy I liga wcale taka słaba nie jest. Stworzyć zgrany zespół i jechać o swoje. Apator do boju!!!! 22:21, 16.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz