Zamknij
REKLAMA

Toruń: czy dojdzie do bojkotu meczu na Motoarenie? "Musimy się wstydzić"

09:12, 18.04.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Agnieszka Bielecka

Toruń: czy dojdzie do bojkotu meczu na Motoarenie? "Musimy się wstydzić"

Na Facebooku zostało utworzone wydarzenie "BOJkot 05.05.2019 Get Well Toruń vs forBET Włókniarz Częstochowa" - część kibiców chce w ten sposób zamanifestować swój przeciw wobec fatalnej formy drużyny od kilku miesięcy i polityki transferowej władz klubu. 

Poziom frustracji znacząco wzrósł w ostatnich tygodniach w Toruniu. Mimo ciężkiego terminarza na początku sezonu, wielu łudziło się, że uda się wygrać na Motoarenie z Fogo Unią Leszno. Czar jednak prysł w minioną niedzielę jak bańka mydlana. To już druga porażka w drugim meczu sezonu 2019. 

Słaba forma zawodników, a co za tym idzie brak wyników przekładają się na niezadowolenie kibiców, z których część chce zbojkotować najbliższy mecz w Toruniu z Włókniarzem Częstochowa. Spotkanie odbędzie się 5 maja. 

- Czas żeby kibice wzięli sprawę w swoje ręce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - czytamy w opisie wydarzenia. - APATOR Toruń to nasza drużyna, która ma dawać nam dumę, z tego że jesteśmy jej fanami. Niestety, wygląda to tak, że musimy się wstydzić od kilku kolejek. Drużyna nie potrafi pokazać sportowego ducha - piszą dalej organizatorzy. 

Kibice mają pretensje do władz klubu i managera. Ich zdaniem wiele decyzji podejmowanych w klubie jest błędnych. 

- Niech włodarze klubu zauważą nas  - KIBICÓW, nas jako sponsora klubu, który nie jest w radzie nadzorczej, nie ma wpływu na skład zespołu, ale może pokazać, że należy się z nim liczyć. Zły kibic to też ofiara złych decyzji klubu. Jego opinie są konsekwencją działań w klubie, jak i podejmowanych decyzji przez menadżera, z którymi większość kibiców się nie zgadza - czytamy.

Więcej TUTAJ

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (6)

protestprotest

4 3

a po jaki...termiński! telepać się pod stadion, na drugi koniec Torunia, skoro można ( trzeba?) to zrobić np. na Starym Rynku! 11:39, 18.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KibicKibic

7 5

Może tu nie chodzi o formę, lecz o słaby doping ze strony kibiców ? Hmmm? Bo na tyle wiary, która zebrała się w ubiegłą niedzielę z to naprawdę nikomu się nie chciało dopingować :/ zacznijmy krytykę od siebie a później oceniamy innych ;) 14:24, 18.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Piti _81Piti _81

5 5

Ja bojkotuję od początku sezonu ze względu na podwyżkę cen biletów, która nie przekłada się na formę zespołu. Dlatego wolę tę farsę obejrzeć wygodnie przed telewizorem. Zresztą sami widzieliście jaka była frekwencja na meczu z Unią Leszno. Pozdrawiam 15:28, 18.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JoJo

6 3

Pan z tęczowej koalicji .Taka karma. 17:31, 18.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

brak logikibrak logiki

1 0

niechaj walą dopalacze! może lepiej im pójdzie! Termiński czesze kasiorę z biletów i karnetów, a ogoleni z kasy kibice oglądają mizerię na torze i zgrzytają zębami! zamiast podziękować za taki poziom. 17:17, 19.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jogusjogus

1 1

niech się zmieni władza klubu na tych co daje 500+. Być może tego oczekują nasi zawodnicy 16:38, 20.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone