Zamknij
REKLAMA

Kaczmarek skrytykował w mocnych słowach na antenie nSport+ kolegę z drużyny

21:55, 14.04.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Tomasz Berent

Daniel Kaczmarek, junior Get Wellu Toruń nie krył oburzenia po 8. biegu na Rune Holtę, który jego zdaniem uniemożliwił mu skuteczną jazdę w parze. Młody żużlowiec dał wyraz swojego niezadowolenia w wywiadzie dla stacji nSport+. 

Był ósmy bieg, gdy obaj panowie zameldowali się na starcie. I obaj wyszli bardzo dobrze spod taśmy, Daniel się napędzał i miał szansę nawet wyjść na prowadzenie.

[ZT]14711[/ZT]

Doświadczony Holta, który był przed nim, zblokował go przy bandzie, przez co junior "Aniołów" musiał wyhamować, spadając tym samym na ostatnią pozycję. Norweg wygrał bieg. 

Po wyścigu w wywiadzie dla nSport+, Kaczmarek nie szczędził słów krytyki w kierunku Holty, który jak powiedział, nie pierwszy raz tak się zachowuje. Podobne sytuacje miały podobno miejsce na treningach.

[ZT]14709[/ZT]

Daniel podkreślił, że manager Jacek Frątczak musi reagować w takich sytuacjach. Wychowanek leszczyńskiej Unii był wyraźnie zdenerwowany takich zachowaniem swojego o wiele bardziej doświadczonego kolegi, który jak przyznał, widział go na łuku, a  mimo to nie zareagował w inny sposób.  

W sobotę w trzech startach Daniel Kaczmarek zdobył 3+1 punkty. 

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

tomekkkktomekkkk

1 0

Szkoda, bo faktycznie w tym biegu dobrze wystartował, rozprowadził rywali na pierwszym łuku, Holta to wykorzystał i.. Odwdzięczył się Kaczmarkowi przybiciem go do bandy.
Patrząc jednak z nieco innej strony, Holta, gdyby miał patrzyć na Kaczmarka, nie wykonałby manewru, co mogłoby skutkować niewygranym biegiem... Albo wygrana, albo Kaczmarek :)
Choć chłop (Daniel) zasłużył na duży plus po tym meczu. 08:38, 18.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone