Zamknij
REKLAMA

Uber Eats już w Toruniu! Z których restauracji zamówisz jedzenie?

10:48, 05.09.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos

Uber Eats już w Toruniu! Z których restauracji zamówimy jedzenie?

Bydgoszcz i Toruń to kolejne miasta, do których trafia Uber Eats - usługa pozwalająca na zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji poprzez aplikację na smartfonie. Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego mogą od dziś zamawiać dania z ponad 100 lokali, serwujących dania zróżnicowanych kuchni. Specjalnie dla mieszkańców Bydgoszczy i Torunia firma Uber Eats przygotowała  kody promocyjne 3x15zł.

Uber Eats to intuicyjna aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co ważne: w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie.

Od momentu zamówienia dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie odbywa się bezgotówkowo i pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty płatniczej.

Osoby korzystające z aplikacji mogą oceniać zamówione przez siebie potrawy oraz jakość dostawy za pomocą systemu gwiazdek. Najwyżej punktowane dania, podczas kolejnego uruchomienia aplikacji będą wyświetlały się w pierwszej kolejności. Co ciekawe, Uber Eats wykorzystuje mechanizmy z zakresu uczenia maszynowego (ang. machine learning), dzięki czemu na podstawie wyborów dokonywanych przez użytkownika aplikacja zapamiętuje i “uczy się jego preferencji kulinarnych”. Następnie  rekomenduje mu nowe potrawy, które mogą odpowiadać gustom kulinarnym.

Na liście bydgoskich i toruńskich restauracji, z których można zamawiać jedzenie za pośrednictwem platformy Uber Eats, są m.in. zarówno te, serwujące specjały kuchni polskiej, jak i włoskiej, amerykańskiej, japońskiej oraz dania wegańskie. Aktualnie z platformy Uber Eats korzysta w dwóch miastach województwa kujawsko-pomorskiego ponad 100 restauracji, ale firma rozmawia już z kolejnymi lokalami. 

TOP 12 restauracji w Bydgoszczy i Toruniu, z których zamówisz jedzenie, wykorzystując Uber Eats  

Wśród bydgoskich i toruńskich restauracji na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza dwanaście lokali, które podbijają kubki smakowe zarówno mieszkańców województwa, jak i odwiedzających je turystów. Teraz, dzięki możliwości zamówienia dań w dostawie za pośrednictwem Uber Eats, bydgoszczanie oraz torunianie mogą sprawdzić, jakie specjały wychodzą od szefów kuchni między innymi z następujących lokali:

Bydgoszcz:

Tentego cafe&restaurant - kuchnia włoska; pierogi i naleśniki

Oto Sushi - kuchnia japońska

Krowarzywa - kuchnia wegańska/burgery

Burger Park - kuchnia amerykańska/burgery

Dolce Vita - kuchnia włoska

Toruń:

Widelec (2 lokalizacje) - burgery, dania z grilla, sałatki i dania wege

Krowarzywa - kuchnia wegańska/burgery

Montenegro - kuchnia włoska i śródziemnomorska

Kolorowa Buła - foodtruck z burgerami i przekąskami 

Byczy Burger - kuchnia amerykańska/burgery 

Brando's Music - kuchni włoska

Pierogarnia Stary Młyn - kuchnia polska/pierogi

Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats obejmuje w Bydgoszczy 60, a w Toruniu 50 lokali. 

W celu skorzystania z oferty Uber Eats w Bydgoszczy i Toruniu należy pobrać na swojego smartfona aplikację. Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą ją w sklepie Google Play. Z kolei posiadacze smartfonów Apple z systemem iOS pobiorą ją ze sklepu App Store. Następnie, po uruchomieniu aplikacji, w zakładce „Promocje” mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego korzystający z aplikacji po raz pierwszy mogą wpisać kod promocyjny STARTEATS i cieszyć się zniżką 3x15 zł, wybierając dania spośród ponad 100 dostępnych w usłudze restauracji. Bydgoszczanie mają do dyspozycji ponadto kody BYDGOSZCZ3X15, BYDGOSZCZSTART oraz BYDGOSZCZEATS, a torunianie: TORUN3X15, TORUNSTART oraz TORUNEATS, które upoważniają użytkowników do takiej samej zniżki 3x15 zł. Kody promocyjne ważne są do 31.10.2019 roku.

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

FR anekFR anek

6 8

Dlaczego ten "cyklouber" jeździ po pasach? Pewnie dlatego, że to "przywilej" wszystkich kurierów - od tych w samochodach do tych na rowerach. Gdzie jest policja? 11:51, 05.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PytankoPytanko

0 0

Jakie formy płatności są w apce? Tylko podpięcie karty, czy jest też np. Paypal lub jakieś inne możliwości? 13:23, 05.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PatraSSPatraSS

0 0

Normalnie payPal działa bo mam 18:21, 05.09.2019


© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone