Zamknij
REKLAMA

MZD zamyka fragment Szosy Chełmińskiej. Będzie objazd!

15.00, 09.08.2022 A.J.
Skomentuj fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Kolejne zmiany dla kierowców na Szosie Chełmińskiej. Warto się z nimi zapoznać. 

Od 10 sierpnia 2022 r. całkowicie zamknięty zostanie wyjazd z Szosy Chełmińskiej do pl. NOT. Ruch poprowadzony zostanie objazdem.

Zmiana związana jest z rozpoczęciem przebudowy w tym rejonie sieci ciepłowniczej.  Szczególną ostrożność powinni zachować kierowcy na skrzyżowaniu ul. Szosa Chełmińska z ul. Grudziądzką.

W godzinach porannych 10 sierpnia nastąpi zmiana organizacji ruchu na Szosie Chełmińskiej. Ruch dla pojazdów w kierunku pl. NOT na odcinku od ul. Grudziądzkiej do pl. NOT będzie zamknięty. Objazd poprowadzony zostanie ul. Grudziądzką w kierunku pl. ToMiTo. Przywrócenie ruchu na tym odcinku planowane jest na 13 sierpnia.

Zmiany w organizacji ruchu związane są z budową nowej linii tramwajowej na północ Torunia. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o uważne śledzenie znaków w rejonie prac.

Zobacz także:

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Proszę o pomoc......Proszę o pomoc......

0 0

.... moja fatalna sytuacja zmusiła mnie do tego by tu napisać..... wstyd mi poprostu bo wiem że Każdy ma troski i zmartwienia...... przepraszam też...jeśli komentarz urazil.... Jednak ja  już nie wiem co robić...... Nie Mam już Wyjścia..... proszę ludzi dobrego serca Jakąkolwiek Pomoc.. mam na imię Anna Bartkiewicz.Pochodze z Krosna... mieszkam Sama w Starej Kamienicy w mieszkaniu Bez Toalety, sprawnego Ogrzewania i Ciepłej Wody większość pieniędzy jakie mam idzie na rachunki dodatkowo spłacam zadłużenie mieszkania w którym mieszkam,.zrobione przez moją Mamę...nie ma dnia bym. nie dziękowała za to ze jest Ona trzeźwa ponad pół roku....choruje na nadciśnienie i nerwicę lękową pod koniec lipca dotkliwie się poparzyłam(brzuch).... muszę teraz kupować Maści by zredukować blizny które są Spore... po zakupie leków i zapłaceniu rachunków czasami Zostaje mi na Miesiąc 100zł na Jedzenie a czasami jeszcze Mniej... Są takie dni w  których Nie Mam Za co Kupić Jedzenia... Musze jakoś Przeżyć.... oraz pokryć choć cześć rachunków by nie martwić się o to czy będę mieć Za co Jeśc.... Jestem na skraju załamania nerwowego ......i nie mam kogo nawet prosić o pomoc..... czuje się osamotniona z tym wszystkim... błagam ludzi dobrego serca o jakakolwiek pomoc bym mogła chociaż na chwile odbić się od dna i zauważyć sens w swoim życiu... Mieszkam.w.Krośnie,na ul.HenrykaSienkiewicza9/12 40132015374557640730000001  Dziękuję z góry za każdą okazaną pomoc  życze Wszystkim Dobrego dnia,Anna ....... 10:00, 12.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%