Zamknij
REKLAMA

Toruń: nalot na mieszkanie 28-latka z Chełmińskiego Przedmieścia!

14:56, 22.01.2022 | ddtorun.pl
Skomentuj fot. nadesłane
REKLAMA

Toruń: nalot na mieszkanie 28-latka z Chełmińskiego Przedmieścia. Miał przy sobie...

Ponad 1,5 kg substancji psychotropowych zabezpieczyli policjanci z toruńskiej komendy w jednym z mieszkań mieszkań na terenie miasta. 28-letni właściciel tych zakazanych środków usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyźnie grozi nawet do 10 lat więzienia.

W miniony wtorek (18.01.22) po południu kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu weszli do jednego z mieszkań na Chełmińskim Przedmieściu.

Podejrzewali bowiem, że mieszkający tam mężczyzna może mieć w nim przedmioty zabronione prawem.

Podczas przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 28–latka policjanci znaleźli znaczną ilość substancji, co do których istniało uzasadnione podejrzenie, że to narkotyki.

Oględziny i wstępnie przeprowadzone testy potwierdziły, że zabezpieczone blisko 1 470 gramów białej substancji posiada cechy charakterystyczne dla amfetaminy.

Do tego, w jednym z woreczków, znajdował się charakterystyczny susz roślinny o wadze blisko 73 gramy, który okazał się marihuaną.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Wczoraj (20.01.22) prokurator złożył też stosowny wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanego.

Sąd, po analizie zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego, zadecydował, że trzy najbliższe miesiące spędzi on za kratami.

Podejrzanemu grozi do 10 lat więzienia.

[ALERT]1642859615587[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%