Zamknij
REKLAMA

Trudne warunki na drogach w Toruniu i regionie? GDDKiA uspokaja

14:00, 24.01.2021 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Trudne warunki na drogach w Toruniu i regionie? GDDKiA uspokaja

Jak przekazała GDDKiA, błota pośniegowego i śliskich dróg należy się spodziewać na terenie województwa łódzkiego na dk 91 - Obwodnica Krośniewic, oraz zachodniopomorskiego na dk 20 odc. Złocieniec - granica województwa.

Wszystkie drogi krajowe są przejezdne; na sieci dróg krajowych pracuje 278 pojazdów do zimowego utrzymania - poinformowała w niedzielę Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Poinformowano także o błocie pośniegowym, śliskich drogach, opadach śniegu lub deszczem oraz mgle.

Z kolei opady śniegu, śniegu z deszczem występują w województwie zachodniopomorskim, dolnośląskim, śląskim, opolskim, lubuskim, wielkopolskim, łódzkim i warmińsko-mazurskim.

Natomiast opadów mżawki i deszczu należy się spodziewać na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, śląskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, podkarpackiego oraz warmińsko-mazurskiego.

GDDKiA w swoim komunikacie ostrzega też przed mgłą, która występuje na Dolnym Śląsku oraz w województwie zachodniopomorskim.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad apeluje do kierowców o ostrożną jazdę, szczególnie w wymienionych wyżej rejonach.

 

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%