Zamknij
REKLAMA

Toruń: ważny pokaz strażników miejskich. Te umiejętności mogą się przydać

14:00, 30.06.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Foto. Nadesłane
REKLAMA

Toruń: ważny pokaz strażników miejskich. Te umiejętności mogą się przydać

Toruńscy strażnicy miejscy przeprowadzili pokaz ratownictwa w trakcie imprezy All Day Beach Party.

Wydarzenie miało miejsce w godzinach popołudniowych 26 czerwca 2020 roku w Campingu TRAMP przy ulicy Kujawskiej w Toruniu, a organizatorem spotkania było Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”.

Strażnicy – instruktorzy ratownictwa medycznego przedstawili sposób udzielania pierwszej pomocy medycznej  w przypadku nagłego zatrzymania akcji serca, ataku epilepsji, zasłabnięcia, urazu w tym złamań i krwotoków, czy wstrząsu anafilaktycznego. W trakcie spotkania ratownicy wykorzystali specjalny fantom szkoleniowy.

[ALERT]1593502714281[/ALERT]

 

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz