Jest pilny komunikat toruńskiego wojska. Mieszkańcy wciąż pojawiają się w miejscu, które może stanowić śmiertelne zagrożenie. Żołnierze alarmują, że przy obecnej sytuacji ryzyko jest jeszcze większe. „Zakaz obowiązuje bez wyjątków” – podkreślają wojskowi.