Włocławscy policjanci zatrzymali 64-latka, u którego znaleźli znaczną ilość amfetaminy. Zgodnie z decyzją sądu podejrzany trafił już na trzy miesiące do aresztu tymczasowego.
Kryminalni z Włocławka zwalczający przestępczość narkotykową przypuszczali, że 64-latek może posiadać niedozwolone substancje. Postanowili więc zweryfikować te ustalenia i sprawdzili pomieszczenia użytkowane przez mężczyznę.
Okazało się, że mieli rację, bo znaleźli tam niemal sto torebek strunowych z zawartością podejrzanie wyglądającego proszku.
- Policjanci zabezpieczyli substancję do dalszych badań, które wstępnie wykazały, że jest to ponad 140 gramów amfetaminy
- mówi nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowa KMP we Włocławku
Mężczyzna został zatrzymany, a następnie doprowadzony do prokuratury. Tutaj usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej oraz udzielenia jej innej osobie.
Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek policjantów i prokuratora, sąd już zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt tymczasowy.
[ALERT]1707732920977[/ALERT]
Toruń: Znów wyjdą na ulice. Manifestacja pro-life może
To tylko chciejstwo życzeniowe ideologicznie lewej redakcji ddtorunia
edek
16:01, 2025-06-07
Wielki sukces UMK! Znalazł się wśród najlepszych
1008 miejsce na świecie,376 w Europie i 11 w Polsce - no skoro to jest sukces to nie mam pytań.Normalnie aż mi mowę odjęło...🤣🤣🤣
Ktoś
15:47, 2025-06-07
Toruń: W ukraińskim stylu. Otworzono nowy park
Jest tam jakaś tabliczka z tą banderowską nazwę Żeby ją natychmiast można było wyrwać i zmusimy te Urzędnicze koorvy do zmiany nazwy park Pamięci Ofiary Rzezi Wołyńskiej? Polak pyta
PolskaSprawa
15:38, 2025-06-07
Toruń: W ukraińskim stylu. Otworzono nowy park
Co to za kpina ta ukracka nazwa. Platfus gulewski z zawsze niepoRADNYMI wiecznie liże doopę banderowcom Na zbity pysk powinni stracić prace za antypolskie działanie. Nie wiem toruniaki dlaczego to tolerujecie wyrażacie sprzeciw na takie antypolskie zachowania. Kpina dramat wieczna hańba wogom Polski
ŚWO
15:34, 2025-06-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz